Znaps – oboustranný magnetický konektor pro nabíjení

10. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Znaps - oboustranný magnetický konektor pro nabíjení

Nabíjení, tedy pokud není bezdrátové je ve většině případů bohužel hodně otravná záležitost, kterou nicko z nás nemá moc rád. Nicméně ještě šikovná a hodně kreativní a vynalézavá americká společnost vymyslela věc, kterou pojmenovali Znaps, která nám dokonale tyto záležitosti usnadní.

Jedná se o magnetický konektor, který má dvě části – první část si zasunete do Vašeho mobilního telefonu a druhou zacvaknete do vaši klasické nabíječky. Jedná se o to, že tyto dvě části jsou magnetické a pokud si budete chtít nabít svůj mobilní telefon, rozhodně se jedná o velice snadnou a jednoduchou záležitost a to hlavně díky magnetům na obou stranách.

Pokud používáte, nebo víte jak funguje magnetická nabíječka na noteboocích od společnosti Apple, produkt s názvem Znaps funguje prakticky úplně stejně a na stejném a totožném principu.

Pokud tedy nechtěně o nabíječku zavadíte, nemusíte se rozhodně bát, že by telefon spadl a nedej bože se s ním něco stalo. V každém případě se jedná o velice chytrou vychytávku, kterou si za několik máslo dolarů můžete klidně pořídit i vy por svůj mobilní telefon, což je dokonalost sama o sobě. Toto jsou přesně ty typy produktů, které Vám dokonale pomáhají v každém směru, což je ta nejlepší a jedinečná věc, která nám dokonale usnadňuje naše životy.

Nápady je potřeba realizovat a pokud někdo na svém telefonu zatím bohužel nemá daleko příjemnější věc jako je bezdrátové nabíjení, nezbude nic jiného, než se spokojit se svoji stávající verzí, nebo si pořídit produkt s názvem Znaps, díky kterému budete moci daleko dokonaleji a lépe nabíjet svoje mobilní telefony, nebo klidně i tablety.

Inovace a nápady jsou potřeba v každém oboru a s každou věcí, proč právě ne v nabíjení, které člověk v dnešní době dělá prakticky denně.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0