Závodní hra Drift Girls

13. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Závodní hra Drift Girls

Máte rádi rychlá, sportovní a vytuněná auta? Máte rádi rychlou jízdu a vítr ve vlasech? Pokud ano, přesně pro Vás je zde aplikace s názvem Drift Girls, kterou si rozhodně hodně rychle oblíbíte. Pokud k tomu všemu máte rádi ještě krásné dívky, o zábavu je jistě postaráno. Jedná se o moderní a dokonalou hru,kde jezdíte, závodíte, vyhráváte, ale také fandíte v jednom, což je rozhodně to nejlepší, co si v dnešní době můžete přát.

Drift Girls

Nic není zadarmo a nic nepřijde samo a bez Vaši zásluhy. Pokud se tedy chcete stát něčím lepším a výjimečným, musíte za svým cílem jít jak se říká zuby nehty. To samé platí i u této dokonalé hry, kde se ji musíte prakticky vyhrát a hrát tak dlouho, doku v ní nebudete nejlepší. Jedná se jak se říká o běh na dlouhou trať. Nicméně samotný běh se rozhodně vyplatí, jelikož každý strom přináší své ovoce a v tomto případě to platí dvojnásobně.

Drift Girls je tedy nenáročná hra, která je co se týče samotné grafické stránky hodně dokonale zpracována, což se každému z Vás bude zcela jistě líbit. V každém případě doporučujeme samotnou hru vyzkoušet a podle svých představ a dojmů ji dále hrát dál a dál. Hra je určena napříč všemi zařízeními, tedy ji seženete jak pro mobilní telefony s operačním systémem iOS, Android, tak i Windows Phone, který je poslední měsíce díky své velké chystané aktualizaci každý den v hledáčku médií.

V každém případě se jedná o dokonalou a hlavně moderní hru, díky které si klidně a příjemně odpočinete, nicméně nějaký ten adrenalin se Vám do žil jistě vlije. Jde hlavně také o to, že hra obsahuje všechny závodní prvky, které zcela jistě můžete každý z Vás vyzkoušet, což je zřejmě to nejlepší, co si můžete přát, díky čemuž si hru s názvem Drift Girls zcela jistě i vy pořídíte.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0