Xiaomi Yi – vyzyvatel kamery GoPro

24. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Xiaomi Yi - vyzyvatel kamery GoPro

Kameru s názvem GoPro budete drtivá většina z Vás znát – jedná se o dokonalou kameru pro outdoor, ale i adrenalinové sporty, díky voděodolnému krytu je určena i pro samotné potápění a jedná se celkově o hodně dokonalou malinkou kameru, která se vejde prakticky všude a díky ni si pořídíte nevšední snímky a záběry, na které budete vždy vzpomínat.

Jedná se o kameru s názvem Xiaomi Yi, která se bez servítek rovnou pouští do legendární adrenalinové kamery, která je známá prakticky po celém světě – do kamery GoPro. Pojďme se společně podívat na nějaké parametry adrenalinové kamery Xiaomi Yi.

Jedná se o kameru, která má rozlišení příjemných 16 MPx pro samotné fotografie a 1080p pro video při 60 fps, 720p při 120fps a 480p při 240 fps. To jsou lepší parametry, než má pro porovnání nejlevnější kamera GoPro.

Samotná kamera by měla stát okolo 399 juanů, což je tedy v přepočtu 65 dolarů a na české koruny se jedná o velice příjemnou částku, která je zhruba 1500Kč. Sami uvidíme, jaká bude nakonec výsledná cena, která se může mnohdy určitým způsobem lišit. Jedná se o dokonalou kameru, která je tedy pro porovnání o několik tříd lepší, než nejlevnější GoPro kamera, která byla nedávno uvedena, což byl od samotné společnosti poměrně hodně vydařený tah na branku.

Xiaomi Yi má poměrně hodně vysoce kvalitní čip Exmor R CMOS, 64GB vestavěné paměti, který jde pochopitelně rozšiřovat pomocí karet až třeba na 128GB. Voděodolná je až do 40 metrů, což je stejná hodnota, jakou udává GoPro.

Pokud tedy hledáte ideální adrenalinovou kameru, za kterou nechcete utratit nějak příliš velké peníze, rozhodně doporučujeme právě kameru s názvem Xiaomi Yi, ze které budete příjemně překvapeni a to jak samotným snadným ovládáním, tak i moderním vzhledem a celkovou jednoduchostí, která je nesmírně dokonalá.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0