Xiaomi Mi Note Pro – nekompromisní krasavec

01. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Xiaomi Mi Note Pro – nekompromisní krasavec

V dnešní recenzi se společně podíváme na poměrně novou a stále ještě horkou novinku v podobě mobilního telefonu Xiaomi Mi Note Pro, což je extrémně výkonný mobilní telefon, který si jednoznačně zamilujete. Hlavně předností je špičkový a hlavně obrovský displej o velikosti 5,7” a skvělý systém Android 4.4.4 s nekonečným množstvím jednotlivých úprav celého systému podle Vašich představ. Navíc mobilní telefon Xiaomi Mi Note Pro nabízí zcela dokonalý, elegantní a tenký design, který si zamilujete již při prvním kontaktu se samotným telefonem.

Dominantou telefonu Xiaomi Mi Note Pro je tedy jeho 5,7” IPS dotykový displej, který je pochopitelně vícedotykový a kapacitní. Jeho rozlišení je 1440 x 2560 pixelů s automatickým řízením jasu díky senzoru osvětlení.

Co se týče samotného telefonu, je poháněný čtyřjádrovým Qualcomm Snapdragon 801 procesorem, který je na frekvenci 2,5 GHz a osmijádrovým Snapdragon 810 s frekvencí 2 GHz.

Co se týče samotné paměti telefonu Xiaomi Mi Note Pro, jedná se o 3 GB RAM a externí úložiště v podobě buď 16GB nebo větší 64GB prostoru pro Vaše fotografie, muziku a celkově data.

Fotoaparát má zadní čočku o rozlišení 13 MPx s automatickým zaostřováním, světelností F/2.0 a hlavní dominantou je natáčení 4K videí. Xiaomi Mi Note Pro má pochopitelně také optickou stabilizaci obrazu, přední fotoaparát má rozlišení ideální 4 MPx na dokonalé selfie a stejnou světelnost, jako zadní čočka.

Jedná se o spolehlivého pomocníka, na kterého se za každé situace a okolnosti můžete zcela jistě spolehnout. Díky tomu si ho oblíbíte natolik, je Xiaomi Mi Note Pro nebudete chtít prakticky spustit z ruky.

Pokud jej chcete zakoupit, stačí sledovat příslušnou kategorii na spřáteleném e-shopu AjPed.cz, kde zcela jistě bude časem k přímému nákupu.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0