WhatsApp podporuje nyní i hovory

15. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
WhatsApp-2.12.16-Free-Voice-Calls

O dokonalé a celosvětově rozšířené aplikaci WhatsApp jsme se již na DotykovémSvěte bavili, takže není divu, že si ji opět bereme do hledáčku, jelikož se jedná o inovativní a převratnou aplikaci co se komunikace týče. Pokud hledáte ideální, moderní a hlavně přehlednou a dokonale zpracovanou aplikaci, zcela jistě sáhnete po aplikaci s názvem WhatsApp, která má tu výhodu, že funguje napříč všemi zařízeními, takže si ji můžete stáhnout jak pro jablečný iOS, tak i zeleného Androida a Windows Phone.

Jedná se tedy o inovativní aplikaci, která každou chvilkou vydává nové updaty, které nejsou jenom opravené a nahlášené bugy, ale také i novinky, které jsou zcela jistě pro každého uživatele to nejlepší, co si můžete přát. Dříve fungoval WhatsApp jako aplikace pro komunikaci písemnou – tedy pouze dá se říci jako klasické SMS zprávy, které jistě všichni znáte. Nicméně postupem času se začali novinky jenom a jenom hrnout, takže není divu, že nyní přišly i samotné hovory, které můžete díky aplikaci Whats App vykonávat.

Jedná se zatím o poměrně horkou novinku a lidé si s touto funkcí zatím jenom hrají, ale nicméně podle prvních testů se jedná jak jinak než o dokonale promyšlenou funkci, která je do detailu vymyšlená a následně i precizně odvedená, jelikož jak jistě víte, aplikaci WhatsApp vlastní slavný Mark z Facebooku, takže není divu, že precizně odvedená práce a podložené testování je i u aplikaci typu WhatsApp.

V každém případě se jedná o použitelnou funkci, kterou až se naučí lidé používat, mohou klidně volat jenom přes svoji aplikaci WhatsApp, což jim měsíčně opět ušetří poměrně hodně dalších výdajů za hovory, které nebudou muset odevzdávat operátorovi, ale mohou s nimi vynaložit jinak. Uvidíme jak se tato funkce rozmůže v České republice a zda ji také budeme používat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0