Výletář – tipy na výlety

07. 04. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
03

Jarní počasí se pomalu, ale nezadržitelně blíží a to je ideální čas, naplánovat a vypravit se na nějaký pěkný (nejen) rodinný výlet. Patříte i Vy mezi fanoušky turistiky, nebo jen hledáte využití pro svůj volný čas? Pak je tato aplikace určena právě pro Vás! Aplikace je průběžně aktualizována informacemi ze serveru www.kudyznudy.cz. Je dostupná pro dotyková zařízení s mobilní operačními systémy Windows Phone (Windows 10 Mobile) a Android.

Jako první je třeba zvolit jeden, nebo více regionů (například český ráj, nebo Jižní Morava, Českolipsko…), ve kterém chcete tipy a nápady na výlety zobrazovat. V rámci aplikace můžete volit mezi dvěma kategoriemi, první z nich se nazývá „Tipy na výlety“, kde najdete tipy pro navštívení různých památek, jako jsou hrady, zámky a dalších turistických cílů. Pod kategorií „Tipy na akce“, najdete přehled různých událostí, které se v okolí konají. Jedná se o akce, jako jsou jarmarky, koncerty, výstavy a další kulturní akce, či akce pořádané pro děti (dětské dny).01Po otevření jedné ze záložek, se objeví seznam článků, které s daným tématem souvisí, respektive nadpis a jeho anotace doplněné ilustrací v podobě fotografie. Dalším kliknutím, budete odkázáni na celý článek, který se nachází na výše zmiňovaném serveru www.kudyznudy.cz. Zde najdete veškeré potřebné informace, včetně mapy, otevírací doby, adresu elektronické pošty a další kontakty.

V přehledu aplikace se u každého z článků nachází dvě ikony, první z nich – se symbolem srdce, ukládá zvolené z nich do sekce „Moje oblíbené“. Tuto sekci najdete swapováním (přejetím) do strany. Nebo na úvodní obrazovce pod stejně pojmenovanou záložkou. Použitím druhé ikony, se symbolem hodin, budete odkázání do kalendáře, přesněji řečeno, do vytvoření nové události. Můžete si tak rovnou naplánovat termín výletu.02

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0