Volleyball Champion – staňte se šampiony ve volejbalu

02. 06. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
302

Volleyball Champion je jedním z mnoha sportovních simulátorů. Přesto, že je na trhu her s podobnou tématikou nepřeberné množství, není vždy lehké si v takové kupě vybrat. Svou roli zde bezpochyby hraje nejen grafické provedení, ale i způsob ovládání.

Jako první je třeba zvolit si vzhled vašeho hráče. Nastavit můžete barvu a střih vlasů, očí a také oblečení. Poté přijde statistika dovedností, které prozatím ovládáte. Jedná se o rychlost, kvalitu servisu, obrany a útoku.

Můžete si vybrat ze dvou herních módů – multiplayer pro více hráčů a Career jako single mód pro jednoho. Ze začátku je odemčený pouze jeden turnaj – Cagliari Open. Kola jsou stejná jako v případě reálného turnaje. Ze všeho nejdříve tak budete muset projít kvalifikačním kolem. V případě že neprojdete dál, můžete to zkusit znovu, po uplynutí časového limitu (pět minut). Pokud v kvalifikaci zvítězíte, postupujete do dalšího kola. Zápasy se hrají pouze na jeden set, každý z nich pak na jedenáct bodů.

Pohyb po hřišti má na starosti zařízení samotné, na vás je však plně ovládání returnů a podání. V levé části je zobrazena osa, podle které se při nich můžete držet. Pomáhá pro naučení se správného ovládání. Jako první si to můžete vyzkoušet v tutoriálu, který se spustí při prvním zapnutím hry. Vybrat si můžete také ze dvou režimů náhledu, které slouží k přizpůsobení ovládání hráče. Celá hra je řízena klasickými pravidly volejbalu. Druhý hráč je řízen procesorem tabletu, či jiného dotykového zařízení. Všechna podání a returny přes síť jsou však na vás.301Za každý vyhraný zápas získáte body, které můžete posléze použít pro zakoupení nových prvků u vzhledu postavy a také k odemknutí nových turnajů.

Tento volejbalový simulátor si můžete zahrát na dotykových zařízeních s mobilním operačním systémem Windows Phone (Windows 10 Mobile), případně na počítačích s operačním systémem Windows 10.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0