Vodafone Smart Prime 6 – král levných telefonů

28. 05. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Vodafone Smart Prime 6 - král levných telefonů

Našli jsme pro Vás mobilní telefon, který je nejlepší co se týče poměr cena/výkon. V dnešní době se za tímto poměrem honí poměrně hodně lidí a proto je zde telefon od samotného mobilního operátora s názvem Vodafone. Jedná se o telefon Vodafone Smart Prime 6, který se s cenou pohybuje lehce nad krásné tři tisíce korun, což je na jeho parametry ta nejlepší cena, kterou si můžeme přát.

Za tři tisíce korun dostanete mobilní telefon s operačním systémem Android ve verzi 5.0. Displej má krásnou velikost 5”, která se ideálně drží v jedné ruce, samotné hrany telefonu jsou oblé a rozhodně neřežou do ruky, jak tomu bohužel občas bývá. Rozlišení displeje je 720 x 1 280, což je dostačující rozlišení pro nenáročného mobilního nadšence.

Mobilní telefon je vybaven procesorem 4 x 1,2GHz a zadním fotoaparátem o rozlišení 8 MPx. Přední fotoaparát má celkem krásné 2 MPx, což postačuje na dnešní tolik oblíbené selfie snímky.

Co se týče samotné paměti telefonu, jedná se o celkem 8GB prostoru pro Vaše data a 1GB velikosti RAM telefonu. Podpora karet je v tomto případě samozřejmostí, což je dokonalost, jelikož si svoji paměť můžete rozšířit klidně i na 32GB a více.

Mobilní telefon Vodafone Smart Prime 6 je vybaven i moderními datovými funkcemi jako je 3G a LTE. Nepochybně nechybí ani Bluetooth, WiFi ani podpora NFC.

Opravdu se jedná o velice příjemný telefon, který je dokonale uzpůsobený pro nenáročnou práci a tím pádem i nenáročného uživatele, který bude od telefonu potřebovat si spolehlivě zatelefonovat, domluvit se s přáteli prostřednictvím sociální sítí a vše si zaznamenat na obstojný 8 MPx fotoaparát.

Pokud nechcete do svého mobilního telefonu investovat nějaké větší částky, rozhodně doporučujeme telefon od společnosti Vodafone Smart Prime 6, který Vás příjemně překvapí.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0