VivoWatch v podání Asusu

25. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
VivoWatch v podání Asusu

Ještě jste si svoje chytré hodinky nevybrali? Rozhodně se zkuste zastavit u moderních a nových hodinek od společnosti Asus, která vyvinula ve svém studiu horkou novinku, na kterou se dnes společně všichni podíváme a představíme si ji trošku detailněji. Pojďme se na tuto horkou novinku od Asusu společně nyní podívat.

Asus VivoWatch se může pochlubit hlavně svým displeje, ale také cenou, která je více než přijatelná a podle které se bohužel v dnešní době hodně zákazník rozhoduje při samotné koupi. Jedná se o nejnovější chytré hodinky od společnosti Asus, kde je udávaná cena přímo na Heurece v rozmezí mezi 3 990 a 3 999Kč.

Hodně velkým problémem u konkurenčních hodinek je slabá výdrž na baterii, kdy hodinky musíte prakticky každý den nabíjet, což je pro mnohé z nás hodně problémová věc – Asus a jeho VivoWatch mají dokonalou zprávu a to v takové podobě, že jeho hodinky stačí nabíjet zhruba jednou za deset dní, což je velice příjemný parametr, díky kterému si člověk uvědomí, že odbourá každodenní nabíjení svých hodinek a sami uznejte, že člověk je někdy v situaci a na místě, kde hodinky prostě nabíjet bohužel nemůže.

Díky výdrži se jedná například o pětinásobek obvyklé doby pohotovosti hodinek s názvem Android Wear, což byly jednoznačně nejlepší hodinky, které byly před rokem uvedeny a právě tyto hodinky způsobily větší boom na světě s chytrými hodinkami. Na druhou stranu je také nutné podotknout, že hodinky VivoWatch od Asusu je nutné následně 1 – 2 hodiny nabíjet, což je opět velice příjemně krátký čas, který si zcela jistě zamilujete a oblíbíte.

Asus VivoWatch má displej do čtvercového tvaru a disponují rozlišením 128 x 128 puxelů. Samotné hodinky jsou chráněny sklíčkem Gorilla GLass 3, což je velice odolné sklíčko proti nepříjemným věcem jako jsou oděrky a další věci. Párování hodinek i v noci není problém a díky tomu, že sledují Váš spánek se jedná o hodně dokonalou věc, kterou si zcela jistě zamilujete.

Synchronizace je následně pomocí Bluetooth s Vašim mobilním telefonem se systémem Android.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0