Chcete si pořídit HI-FI věž? Kupte si Lenovo X3!

22. 11. 2015 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
maxresdefault-12-55e81351412b2

 

Společnost Lenovo připravila nástupce modelu X2, pochopitelně nese označení X3.

Horká novinka od Lenova, X3, bude dostupná ve třech možných variantách. Dvě verze budou mít totožnou výbavu až na úložiště a třetí bude o některé aspekty výbavy ochuzena. Všechny verze s Vámi budou komunikovat pomocí 5,5palcového dotykového displeje s Full HD rozlišením. Displej bude kryt osvědčeným sklíčkem Gorilla Glass 3.

Pokud Vás něčím Lenovo X3 zaujme, bude to zvuk. Díky stereo reproduktorům na přední straně telefonu, převodníku a zesilovače bude opravdu jedním z překvapení. Telefon bude vybaven novou technologií Dolby Atmos.

Dvě lépe vybavené varianty fungují za pomoci 3GB RAM a jejich úložiště bude čítat 32 nebo 64 GB. Ta horší bude čítat jen 2GB RAM a 16GB úložného prostoru.  U všech variant je samozřejmostí rozšíření paměti za pomoci paměťových karet. Další předností X3 bude jednoznačně fotoaparát, který bude mít 23megapixelů s možností nahrávání 4K videí. U „základní“ varianty se zde bude jednat o šestnácti megapixelový fotoaparát. Sekundární bude u všech variant stejný – 5megapixelový.

X3 podporuje LTE a vejdou se do něj dvě SIM karty a nechybí zde ani čtečka otisků prstů, kterou najdeme na zadní části telefonu.

Lenovo X3 bude určitě velkým trhákem pro přehrávaní hudby díky své kvalitní výbavě určené pro tuto funkci. Jeho cena začíná na necelých 11 tisících korun za základní verzi.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0