Umax VisionBook 10Wi

27. 11. 2015 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
3

 

Pokud se rozhodujete koupit tablet a nebo notebook, měli byste začít přemýšlet nad zařízeními 2v1. Jedním z takových zařízení je i Umax VisionBook 10Wi. Tento elegantní chytrák Vám tak bude sloužit jako tablet i notebook v jednom.

 

Jedním slovem multifunkce

Vzhledově i výbavově elegantní tablet s velkým displejem a výkonnou výbavou Vás doslova překvapí. Pohání jej 1 GB DDR3 RAM, které sekunduje čtyřjádrový procesor o taktu 1,8 GHz. Již zmiňovaný displej je o velikosti 10,1“ a má rozlišení 1280×800. Pokud si tedy do tohoto multifunkčního zařízení nainstalujete hry, bude to požitek. Co se týče úložného prostoru tabletu, zde spíše čekejte vlastnost podobnou tabletům – jedná se zde o 32GB vnitřní paměti, samozřejmě rozšířitelné o paměťové karty.

Windows 10?

Tablet je prodávaný s nainstalovanými Windows 8.1. V rámci prodeje je „přibalený“ i upgrade na Windows 10. Je tedy čistě na Vás, pokud zůstanete u „osmiček“ a nebo naskočíte do rozjetých „desítek“. Nutno podotknout, že zařízení funguje bezproblémově na obou verzích systému opravdu pohodově, bez nějakých náznaků sekání.

Pokud se tedy opravdu rozhodujete mezi tabletem, zvažte i možnost zakoupení tohoto zařízení, protože stojí za to o něm alespoň popřemýšlet. Umax VisionBook je výborným společníkem na cesty, kdy můžete sledovat své oblíbené filmy a hrát různé hry a nebo do školy či zaměstnání, kde tento chytrý tablet poslouží na zapisování poznámek.

Cena Umax VisionBooku se pohybuje kolem 5 tisíc korun a nabízí jej většina eshopů a obchodů s elektronikou.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0