ULTRAFLOW

04. 01. 2016 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
B67aPKQCAAAX_1J.png-large-660x330

 

Po dlouhé době se podíváme na hru, se kterou nebudete muset trávit hodiny, abyste si ji pořádně užili. To ovšem neznamená, že by hra byla nějakým způsobem ochuzena o obsah. Jak to funguje? Pojďme se na to podívat.

Princip hry spočívá v tom, že máte za úkol dostat kuličku do jamky. To nezní zas tak složitě, že? Z počátku to vážně složité není, ale vězte, že po pár splněných úrovních budete muset své kroky (přesněji hody) pořádně promýšlet a vaše část mozku zabývající se logikou se začne přehřívat. Hratelnost tedy spočívá v tom, že „odšťouchnete“ kuličku a ta se vám následně dostavit do předem umístěné jamky. Aby to ovšem nebylo tak jednoduché, brání vám v tom prostředí. Různé zdi, záhyby, později i poletující objekty. Aby to bylo ještě těžší, tak nemáte třeba možnost kuličku strčit jednou, počkat kam dopadne a posléze ji znovu poslat směrem k cíli. Musíte ji tam poslat jedním tahem, pouze s malým počtem povolených odražení, které jsou vždy daná pro jednotlivou úroveň.

Co se týká grafické stránky hry, ULTRAFLOW má herní prostředí stylizované do dvou kontrastních barev, vždy podle typu úrovně. Toto grafické podání nijak neurazí, spíše naopak, dává hře nádech „moderna“. Zvukově hra nemá nic, čím by člověka mohla překvapit, hudební doprovod jednoduchý a asi uděláte nejlépe, když při případném hraní si ztlumíte zvuky hry a pustíte si něco sami z vašeho seznamu skladeb.

Ultraflow_Game

Pořád váháte, jestli této hře věnujete megabajty? Jestli máte pevné nervy a logické myšlení vám není cizí, tak není proč váhat. Hru si stačí vždy jen na pár minut zapnout, třeba když chcete vyplnit čekání na autobus něčím zábavným. Uděláte pár kol (nebo se o to alespoň pokusíte) a hru můžete opět na nějakou chvíli pustit k vodě. Mě tato hra velmi zaujala hlavně inovativním nápadem a příjemným vizuálním zpracováním. 8/10

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0