Torque Burnout

18. 01. 2016 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
rgoYYrc

Dnes se podíváme na závodní hru Torque Burnout, nebudete zde jezdit na okruhu, nebo se snažit zajet čtvrt míle za co nejlepší čas, zde je hlavní náplň drift. Tato hra dlouho pobývala pouze na platformě IOS, ovšem před nějakým časem se dostala i na android a my se právě na tuto android verzi podíváme.

Jak jsem již dříve zmínil, váš hlavní, a dá se říci i jediný, úkol je zmítat autem po parkovišti v dlouhém a rychlém řízeném smyku, tedy driftu. Takovýchto her je ale spoustu, takže co nám tato nabízí navíc? Tentokrát bych to vzal z opačného konce a začal s negativy. Není jich sice moc, ale zásadně ovlivní, jestli se hra stane vaším žroutem času. Zásadnější chyby jsou tu dvě. Za prvé chaoticky uspořádané menu a položky v něm. Ale na to se dá zvyknout, na rozdíl od druhého, o mnoho zásadnějšího problému, s kterým se hra potýká. Je to příliš pomalý postup a s tím spojená jednotvárnost. Abyste se totiž dostali ve hře dál, musíte dosáhnout určité úrovně, ta ale stoupá velmi pomalu. Proto musíte mnohokrát opakovat ty samé kola, abyste se vůbec dostali dál. Pokud už teď víte, že vám trocha toho stereotypního driftování vadí, hru můžete s klidným srdcem ignorovat.

post-297875-image-929d381a8e58168e97bb701bdb0a1584-1024x576

Pokud ale hře dáte šanci, věřím, že klady mnohonásobně převáží zápory. Už jen vizuální stránka hry stojí za její stažení. Její grafické zpracování je přímo famózní a budete koukat s otevřenou pusou, co vše váš mobil zvládne zobrazit. Ten nejpodstatnější prvek hry, tedy samotné driftování je spravováno absolutně perfektně a je vidět, že si lidé ze studia League of Monkeys s jízdním modelem opravdu vyhráli. Co stojí za velkou pochvalu, je velké množství aut, s velmi širokou možností přizpůsobení, která mění auta jak po vizuální, tak po jízdní stránce, od pneumatik po motor.

Chcete si zadriftovat? Dejte příležitost hře Torque Burnout 8/10.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0