TOP telefony pro novodobé podnikatele

09. 02. 2015 Miroslav Tomšů
[adsr type="horizontal"]
TOP telefony pro novodobé podnikatele

Po přečtení samotného nadpisu si budete říkat – jaký mobilní telefon je vhodný pro dnešní podnikatele? Záleží hlavně na typu člověka a na jeho preferencích. Když pomineme finanční prostředky, které je schopen člověk do mobilního telefonu investovat, existuje dnes celá řada výkonných telefonů a skvělých aplikací, které Vám postupně na našem portále DotykovySvet.cz představujeme.

Záleží tedy hlavně na tom, co podnikatel potřebuje a jakým životem žije. Někdo používá telefon pouze na telefonování a psaní SMS zpráv, což je v dnešní době pouze zlomková možnost, kterou mobilní telefony nabízejí. Pokud jste například hodně na cestách a potřebujete být prakticky neustále na e-mailu a odepisovat svým klientům, rozhodně zvolíte nějaký telefon s větším displejem, na kterém uvidíte obsáhlé texty a budete moci prohlížet webové stránky.

Pokud máte preference ve fotografování a potřebujete lepší fotografie, můžete sáhnout například po telefonu Nokia Lumia 1020, což je v aktuálním období král co se týče fotografování s mobilním telefonem.

Jestliže jste grafik nebo se celkově pohybujete v nějaké velké digitální agentuře a chcete mít všechny poznámky a data neustále u sebe, můžete zvolit oblíbený iPhone, který má dokonalé provázání aplikací mezi mobilním operačním systémem iOS a desktopovým systémem OSX.

Pro každého z nás jsou také důležité jiné aplikace, nicméně každý dnešní podnikatel potřebuje u sebe mít bezpodmínečně – aplikaci pro psaní a přijímání e-mailů, kalendář pro plánování a organizovaní schůzek a jednání, ale také nejlépe balíček Office aplikací, díky kterým může prohlížet na svém displeji telefonu různé smlouvy ve Wordu, nebo i tabulky v Excelu, což jsou v dnešní době stále používané aplikace, které jsou zde již několik let.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0