Tiny Auto Shop – Car Wash Game

16. 11. 2015 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
un1111named

Chcete se stát majiteli autoservisů, fastfoodů, nebo snad benzínových stanic? Hra Tiny Auto shop vám to umožní.

Princip hry je velice jednoduchý, na parkovitě vám přijede zákazník a vy ho podle jeho přání přetáhnete k určité službě, ať už je to myčka, nebo opravna. Z počátku hry disponujete pouze jedním čerpacím stojanem, který vám ovšem rychle vydělá na nové služby, které budete moct poskytnout. O tom vlastně celá hra je, vybudovat si co největší a nejvíce prosperující síť služeb pro vlastníky automobilů.

Tento počin od vývojářů tappsgames rozhodně nepatří mezi složité tituly, to ovšem vůbec nevadí a opět se zde potvrzuje pravidlo, že v jednoduchosti je síla. Ačkoliv se to nemusí zdát, titul disponuje velmi dlouhou hratelností a velmi chytrým dávkováním nového obsahu, dokáže tedy hráče udržet dlouhé hodiny. Co se týká vizuální stránky, autoři vsadili na jistotu a použili jednoduchou, do kreslena laděnou grafiku, která neurazí a umožní hraní i na slabších zařízeních.

unnamfved

Jedna věc ale hru trochu kazí. Jak je ve světě mobilních her známo, jsou tři metody, jak na vás vývojáři mohou vydělat. Buď celou hru zpeněží, nebo bude hra zadarmo, ale budete zasypáni obrovským množstvím reklam a třetí možnost je, že hra obsahuje tzv. mikrotransakce, což jsou platby za „prémiový“ obsah, nebo třeba za zkrácení času. Tiny Auto shop trpí posledním zmíněným problémem. Pokud budete chtít hru hrát kontinuálně, tak se připravte na nemalé částky, které budete muset zaplatit. Co se týče prémiového obsahu, ten si zde sice můžete koupit, ale když tak neučiníte, nebude vás nic omezovat a ono zakoupení pouze urychlí postup hrou.

Je zmíněné čekání problém, kvůli kterému by se člověk hře měl vyhnout? Určitě ne. Pokud bude trošku trpělivější, stačí jen nějakou tu minutu počkat. Naštěstí hra při čekání nemusí být zapnutá, takže když odehrajete kolo a dáte si vylepšit svůj např. autoservis, můžete hru s klidným srdcem vypnout, podívat se na díl svého oblíbeného seriálu, a až skončí, vesele pokračovat v budování svého impéria. Hra neobsahuje žádné vážnější chyby a nebýt onoho otravného čekání, mohla si hra vysloužit ještě o bod vyšší hodnocení, takhle získává velmi slušných 8/10.   

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0