Tim Cook – Apple produkty změnily svět

11. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Tim Cook – Apple produkty změnily svět

Jméno Tim Cook není v dnešním světě snad ani potřeba představovat. Jenom ve zkratce uvedeme, že po náhlém a tolik bolestivém odchodu Steva Jobse byl zvolen jako nový hlavní ředitel společnosti Apple a od jeho odchodu se o společnost víceméně velice dobře stará. Na druhou stranu Steve Jobs byl ve vedení společnosti daleko přísnější, měl svoji jistou osobní vizi, které se držel a za kterou si šel a uměl jít i jak se říká přes mrtvoly.

Tim Cook udělal za svoji dosavadní kariéru ředitele v Applu poměrně hodně rozhodnutí a všechny posunuly samotnou společnost kupředu. Nicméně na to, aby byl člověk schopen dělat ředitele tak obrovského konceru jako je společnost Apple chce mít svoji jistou odvahu, ale také na druhou stranu i odhodlanost, což bohužel mnohým lidem schází.

O Timovi se říká, že vstává ve tři hodiny ráno, po krátké snídani jde rovnou do posilovny, kde hodinu aktivně cvičí a lehce po čtvrté hodině ranní míří do své kanceláře v Applu a začíná rozesílat první e-maily s úkoly, na které chce od ostatních výše postavených spolupracovníků znát ihned odpovědi, nebo je jak se říká zle. V tomto případě je zde vidět, jak se Tim společností Apple prakticky posedlý a člověk, který může vykonávat tuto funkci musí být tak trošku jiný, než jsou ostatní lidé a nebo majitelé malých firem.

Nicméně produkty Apple právě díky tomuto přístupu, tomuto jednání a naprostému odhodlání vést společnost jsou tam, kde jsou. Apple je značka, jedná se o značku, kterou milují lidé po celém světě. Za dobu svoji existence a slávy si Apple vytvořil svoji jistou komunitu, která se těší na další nové novinky, které budou přímo z dílny Applu uvolněny a na konané konference, které vždy jak se říká hltá do posledního doušku.

Apple je fenomén, který je jednoznačně dokonalý a v každém případě mezi samotnými lidmi nesmírně oblíbený a to hlavně díky funkčnosti a všem věcem okolo.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0