The Inviter – tak trochu jiný dárek

10. 02. 2016 Romana Cenková
[adsr type="horizontal"]
the inviter3

Přemýšlíte nad originálním dárkem? Co takhle pozvat někoho na dálku na kafe, zákusek nebo dobrou večeři? Vše co k tomu budete potřebovat jsou peníze na účtu a aplikaci The Inviter ve svém telefonu. Po nainstalování této v podstatě nové české aplikace ve svém chytrém zařízení můžete vytvářet originální a Vámi odzkoušené dárky v podobě poukazu a to na věc či zážitek kdekoliv na světě. Aplikace The Inviter je dostupná pro IOS i Android a je zcela zdarma.

A o co se tedy jedná?

Představte si, že objevíte kavárnu snů nebo restauraci kde mají vynikající sushi. Do teď jste po návštěvě takových míst o nich vyprávěli svým blízkým a doporučili jim aby toto místo navštívili. Někteří z Vás jim v takové restauraci zakoupili dokonce papírový dárkový poukaz a ten jim následně darovali při nějaké příležitosti. Od teď ale můžete být originálnější. Papírovým poukazům odzvonilo.the inviter

A jak vypadá voucher díky The Inviter? Najdete-li kavárnu kam byste rádi pozvali na kávu někoho Vám blízkého, jednoduše v aplikaci vytvoříte fotografii nebo vzkaz, zadáte jméno obdarovaného a určíte náplň dárku. Po zaplacení konkrétní částky, která se může pohybovat od 1 do 999 dolarů, dostane obdarovaný e-mail s popisem dárku a GPS adresy kde se nachází. Takový poukaz má lhůtu pro uplatnění 1 rok. V případě že se Vámi darovaná věc či zážitek nachází v zahraničí, má obdarovaný dostatek času sehnat letenky a naplánovat si dovolenou za touto „cashkou“. Výhodou oproti klasickým poukazům je zde vrácení finanční částky v případě nevyčerpání takto zakoupeného dárku.

A jak postupovat v případě, že dárek tohoto typu obdržíte? Dle instrukcí v obdržené zprávě se dostavíte na uvedenou GPS adresu. Jakmile se zde octnete, obdržíte od aplikace kód, který následně předložíte například obsluze v restauraci a poté si jen užíváte svůj dárek.

I přesto, že takhle lze poukaz zakoupit jen u registrovaných obchodníků, můžete i tak svého známého obdarovat. Jednoduše na Vámi určeném místě zanecháte vámi zaplacený kredit, který může obdarovaný využít. I v tomto případě je postup stejný. Jakmile bude na uvedené adrese, obdrží od aplikace kód, který předloží obchodníkovi. A jak takové dárky zaplatit? Jednoduše platební kartou nebo prostřednictvím PayPal.the inviter5

Buďte tedy originální a darujte poukaz tak trochu jinak.

 

 

 

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0