Tekken tournament

11. 05. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
100

Herní konzole PlayStation 1 byla a navždy zůstane legendou v tomto hráčském odvětví. Pokud i Vy patříte, nebo jste alespoň patřili mezi hrdé majitele zmíněného (zřejmě) nejznámějšího produktu od firmy Sony, jistě si pamatujete bojovou hru Tekken 3, která se stala téměř stejnou legendou jako zařízení, s kterým je spojena. I když vyšlo ještě několik pokračování této hry, trojku zkrátka žádné z nich nepřekonalo.

Nyní si tuto legendární hru můžete zahrát i na Vašem dotykovém zařízení. A nejedná se jen o typickou osekanou verzi bez propracované grafiky, ba naopak. Hra přesně odpovídá verzi pro konzole. Říkáte si, že se taková hra nedá na dotykovém zařízení ovládat? Nebojte, vývojáři si s tímto problémem dokázali poradit. Na displeji se v dolních rozích vyskytují ovládací prvky známé z konzolového ovladače. V levém rohu šipky a v pravém písmeny označená tlačítka znázorňující typické prvky PS1 (křížek, kolečko, čtvereček a trojúhelník). Jedná se tak o plnohodnotnou simulaci ovladače

Průběh hry je stejný jako v plnohodnotné verzi. Po výběru vlastního bojovníka se postupně utkáte s náhodně generovanými bojovníky, až dojdete k vedoucímu školy. Pokud porazíte i jeho, budete odměněni výhrou nového hráče. Hra lze průběžně ukládat, což je obrovská výhoda. Součástí hry bohužel není možnost multiplayeru, ani speciální režimy hry, které možná znáte z právě z PS. Jste-li skutečným fanouškem této kultovní záležitosti, jistě oceníte i podporu složitějších triků.101Tekken Tournament si můžete zahrát na mobilních zařízeních s Windows Phone (Windows 10 mobile), popřípadě na počítačích s Windows 10. Snad jedinou nevýhodou jsou zobrazující se reklamy, které při hře ruší, není to však nic, na co by se nedalo zvyknout. Spustit ji můžete i na slabších zařízeních, i když se to trochu projevuje na plynulosti pohybů.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0