Tarify volání u Blesk Mobil

19. 02. 2015 Miroslav Tomšů
[adsr type="horizontal"]
Tarify volání u Blesk Mobil

Vedle hlavních operátorů mobilních sítí se v poslední době objevují také u nás sice sporadicky, ale přece, společnosti, které se snaží nabízet lepší tarify. Je to trend západu, v USA či Anglii to není žádná novinka. U nás se v tomto směru asi nejvíce prosazuje služba Blesk Mobil. Ta je samozřejmě spjata s novinami Blesk. Služba spočívá v tom, že obdržíte speciální předplacenou sim kartu s výhodnými tarify volání. Jaké tyto tarify jsou a jak se rozdělují?

Základní služba Blesk Mobil Tarif

První, základní možností pro majitele šikovné karty jsou tarify pro volání a sms. Takto lze bez potíží volat do všech našich sítí, kdy zaplatíte 2,50 kč, za sms pak pouhých 1,50 korun. MMS pro celou Českou republiku stojí 5 kč. Poplatky a tarify se účtují výhodným způsobem, tedy vždy po započetí první minuty, po té pak již po vteřinách.

Do zahraničí

Volání do zahraničí je pochopitelně poněkud dražší, cena za jednu minutu činí 10 kč v pásmu A, v pásmu B se jedná o dvojnásobek, tedy rovných 20 korun. SMS stojí pro obě pásma stejně, a to pouhých 5 korun. Ani MMS nejsou tak předražené, v zahraničí za ně zaplatíte 9,50.

Pokud si zvolíte navíce doplňkovou službu Volání do zahraničí, získáte lepší tarify za volání, plus některé další výhody. Do zahraničí se budete moci vydat bez obav.

Internet

U nové služby pro volání Blesk Mobil nechybí zajisté ani možnost využívání internetového připojení. Denní sazba za 50 MB je 20 korun, pokud zvolíte měsíční užívání, zaplatíte 100 korun za 100 megabytů. Druhá možnost jistě stojí za zvážení a jedná se v podstatě o akční nabídku.

Další služby

Můžete zvolit také bezplatné volání, to lze využít například při zjišťování kreditu, nebo při aktivaci či deaktivaci nejrůznějších výhodných balíčků.

Dobití Sim stojí 20 Kč, lze využít také informační stanoviště, za jehož služby zaplatíte 5-10 korun. Závisí to na tom, zda chcete časové nebo obecné informace.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0