Tapito – elegantní čtečka

24. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Tapito - elegantní čtečka

Máte rádi informace jak z domova, tak i ze světa? Pokud ano a ještě k tomu vlastníte mobilní telefon s operačním systémem Android, rozhodně doporučujeme nainstalovat si do něj aplikaci s názvem Tapito. Jedná se o moderní, dokonalou a hlavně nesmírně přehlednou čtečku pro Vaše oblíbené články, která Vám každý den přímo až pod nos servíruje všechny informace, které chcete odebírat a které Vás nějakým způsobem zajímají.

Jedná se o nesmírně skvělou aplikaci, která je v každém případě to nejlepší do Vašeho telefonu, co si můžete přát. Aplikace je nenáročná a uzpůsobená přesně tak, aby se zaměřovala pouze a jenom na čtení a další okolnosti a rozptylující části ji nezajímali a tím pádem Vás jakožto čtenáře žádným způsobem neobtěžovali.

Jedná se hlavně o pohodlnost při samotném čtení, což je to nejdůležitější, na co samotní vývojáři aplikace Tapito myslí a co se jim na druhou stranu skvěle, ale opravdu skvěle povedlo.

Další věc, která je skvělá je fakt, že díky aplikaci s názvem Tapito můžete číst a zobrazovat si informace na zamykací obrazovce Vašeho mobilního telefonu, což je další novinka, kterou každý nový čtenář zcela jistě uvítá, jelikož máte všechny informace a zajímavosti na dosah ruky a pouze jedním stisknutím tlačítka si zobrazíte článek v samotné aplikaci Tapito.

Graficky se jedná o dokonalost, která je přesně a moderně zpracovaná, snadno se ovládá a ještě navíc je možné aplikaci přizpůsobit podle Vašich přání, což je naprosto nejlepší věc, kterou si od aplikace podobného typu můžete jenom přát.

Tapito je v každém směru jedinečná aplikace, kterou budete po každý den používat, tedy alespoň za předpokladu, že se zajímáte o zajímavosti jak z domova, tak i ze světa, která Vám sama aplikace přinese i na Vaši uzamčenou obrazovku Vašeho telefonu s operačním systémem Android.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0