Taktická odreagovačka od Disneyho

17. 07. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
02

Where is my water? Je arkádová, strategická, logická hra, pocházející z dílny americké filmové společnosti Walt Disney. Cílem hry je dostat vodu do potrubí, kterým následně proteče do sprchy roztomilého krokodýla.

Arkáda je rozdělena na několik částí – ve verzi zdarma konkrétně do tří. Každá část je pak rozdělena na další podkapitoly, u nichž se postupně zvyšuje obtížnost. Jak jsem již zmínila výše, hlavním cílem hry je dostat vodu do sprchy ke krokodýlovi. Důležitý je ale i způsob, jakým se tam dopraví. Jeho úspěšnost se hodnotí podle počtu kachniček, které jsou po cestě spláchnuty spolu s vodou. Jsou zde také speciální kola a trofeje, které je možné získat. Stejně tak je možné plnit různé výzvy, jejichž seznam si můžete zobrazit v hlavním menu pod ikonou pohárů. Kliknutím na jednotlivé z nich se pak zobrazí detail.

04

A co ovládání? To je naprosto jednoduché! Pomocí tahu prstu vytváříte výše zmíněnou cestu pro vodu. Nic víc, nic míň. Na každé kolo máte libovolné množství pokusů, je tak k dispozici dostatek času proto, abyste zvolili a vyzkoušeli tu co možná nejlepší strategii.

Grafické zpracování je více než povedené. Jedná se o kresby typické pro disneyovskou tvorbu, doplněnou vtipnými animacemi sprchujícího se krokodýla. V kombinaci s jednoduchým přesto však dostačujícím ovládáním se pak jedná o skvělou relaxační pohodovku, při které si zároveň provětráte své mozkové závity.

Hra je k dispozici zdarma, existuje ale i verze plná, která obsahuje více kol a hracích ploch. První díl dosáhl velkého úspěchu proto, zanedlouho po něm spatřil světlo světa i díl druhý. Tuto animovanou pohodovku si můžete zahrát na dotykových zařízeních s mobilním operačním systémem Android. Alternativou je pak „Where is my Mickey?“, která funguje na stejném principu a pochází taktéž z dílny Walta Disneyho.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0