Tablet Nokia N1

27. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Tablet Nokia N1

Pokud jste skalní fanoušek společnosti Nokia, rozhodně Vám v žádném případě neutekla novinka, která se týká tabletu s názvem Nokia N1, který byl na začátku letošního roku představený na celosvětové konferenci. Jedná se o poměrně hodně příjemný a dobře zpracovaný tablet, který má velikost displeje nastavenou na 7,9 palců, což je v dnešní moderní době ideální velikost, kterou lidé vyžadují a hodí se pro každodenní používání. Displej je pochopitelně vybavený technologií IPS s poměrem stran 4:3 a vynikajícím rozlišením 2048 x 1536 pixelů.

Jako procesor má tablet Nokia N1 zabudovaný Intel Atom Z3580 s 64 bity a přijatelnou frekvencí 2,3 GHz, která zajistí dostatečný a potřebný výkon pro celý tablet na každodenní používání, které je v dnešní době zcela dostačující a lidé s tablety denně pracují a nevyužívají je jenom pro konzumaci obsahu, ale také pro zpracování dat a běžné pracovní úkony.

Paměť tabletu Nokia N1 jsou 2GB RAM a vnitřní paměť samotného tabletu se zastavila na čísle 32GB pro Vaše data a osobní potřeby. Jako fotoaparát je na zadní straně tabletu 8 MPx čočka, která je ideální pro každodenní používání. Pro selfie je na přední straně 5MPx fotoaparát, který je taktéž více než dostačující. Baterie je v tabletu 5300 mAh, což jak sami vidíte a třeba zjistíte je dostatečná baterie pro každodenní zápřah a velmi aktivní používání samotného tabletu na velmi aktivní úrovni.

Co se týče konektivity, jedná se o klasický tablet, který má WiFi, Bluetooth a micro USB typu 2.0 C. Tablet Nokia N1 se stal velmi oblíbeným tabletem napříč celým trhem a pokud budete mít to štěstí a také se Vám dostane do ruky, rozhodně ničím neprohloupíte, jelikož se jedná o velice příjemný a dostačující tablet. Jako operační systém je v tabletu Android 5.0 Lollipop.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0