Synot liga

03. 03. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
Synot liga, logo;Synot liga, logo (28.05.2014)

Synot liga, dříve nazývaná Gambrinus je nejvyšší českou fotbalovou ligou. Dnešní aplikace slouží jako pomocník každému správnému fotbalovému fanouškovi. Přináší nejnovější informace a také přehled zápasů a tabulek ligy.

Po spuštění aplikace je vhodné zvolit si tým, který hodláte sledovat. Tato volba může být později změněna v nastavení. Výběr týmu však není nezbytný, výhodou utility je její neutralita. Na úvodní obrazovce jsou k nalezení všechny aktuální informace. V horní části jsou zobrazeny všechny zápasy kola včetně výsledků odehraných a sázkových kurzů na ty plánované. Pod výsledky je k přečtení článek o aktuálním dění. Kliknutím na banner pod ním budete odkázání na stránky TipsportTV, kde je umožněno sledovat všechny zápasy živě. Ke zhlédnutí jsou zde také různá videa na YouTube, jako například díly internetového seriálu „Zpátky v čase“, nebo shoty obsahující základní informace o různých stadionech.003V záložce můj klub je přehled posledního odehraného a následujícího utkání, také článek zaměřující se právě na vybraný tým, detailní pozice v tabulce ligy a klubové statistiky, jako například počet gólů za sezonu, počet diváků atd. V další záložce zápasy je k dispozici přehledný seznam všech kol, odehraných, i budoucích utkání spolu s výsledky a jejich rozpisem. Následuje přehled zpráv, které pomáhají udržet se v obraze o aktuálním dění v celé lize. Další jsou odkazy na videa, naleznete zde všechny virály točené okolo nejvyšší české fotbalové soutěže.

Pod poslední záložkou – ostatní naleznete základní informace a přehled o všech týmech soutěže. Také tabulky se statistikami hráčů, jako například nejlepší střelci, nejlepší brankáři, nejrychleji vstřelené góly a podobně. Stejné statistické tabulky jsou zde k dispozici i s informacemi o jednotlivých kádrech. Najdete zde také celkovou tabulku s pořadím a informace o přestupech hráčů mezi jednotlivými týmy.003V aplikaci lze také nastavit notifikace týkající se vybraného oblíbeného týmu, nebo o všech událostech Synot ligy, jako jsou například odehrané zápasy, ale i přestupy, nejnovější články, nebo videa. Máte tak možnost mít celou ligu doslova v kapse.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0