Super tlačítkový mobil – Nokia 225

28. 12. 2015 Eliška Drtilová
[adsr type="horizontal"]
nokia-225-green-main

Hledáte tlačítkový (Dual SIM) mobil se slušným vzhledem a super vnitřkem? Co třeba NOKIA 225?

Pokud hledáte Dual SIM telefon za vynikající cenu, s jednoduchou ovladatelností a s přístupem k internetu i sociálním sítím, pak by vás mohl oslovit telefon Nokia 225.

Telefon nabízí využití obou SIM karet najednou. Umožní vám nastavit si čekání hovorů a předávání hovorů mezi oběma kartami SIM.

Vzhled telefonu není nijak speciální, výrobce zvolil zaoblené boky, což umožňuje lepší (pohodlnější) držení telefonu. Displej je opravdu velký a proto je tento telefon vhodný i pro starší generaci či lidi, kteří mají zhoršený zrak. Displej nabízí úhlopříčku 2,8 palců, což je u bezdotykových telefonů opravdu hodně. Rozlišení zůstalo na hodnotě 240 × 320 pixelů. Velký displej také zapříčinil větší celkové rozměry zařízení což je super. Na výšku počítejte se 124 milimetry, šířka činí 55,5 milimetrů a tloušťka 10,4 milimetrů. Hmotnost se dostala těsně pod sto gramů.

Super je, že máte na výběr z pěti barev. Žlutá, zelená, černá, bílá, červená. Ve výbavě se nachází například Bluetooth 3.0 s funkcí SLAM pro sdílení souborů na jiné zařízení s podporou této funkce.

Telefon dále nabízí FM rádio a hlasový záznamník. Přes základní výbavu se dostanete i na Facebook či Twitter. Chatovací službu zastupuje Yahoo! Messenger. V telefonu naleznete také pět nainstalovaných her. Výrobce uvádí, že lze telefonovat až 21 hodin, přehrávat hudbu si můžete v klidu i 50 hodin a na internetu lze brouzdat až 7 hodin.  Lehkost uživatelského prostředí bez složitého operačního systému se pozitivně odrazila na minimální energetické náročnosti, a tak vám mobil vydrží nabitý až neuvěřitelných 36 dní.

Cena není vůbec špatná, pohybuje se okolo 1300 Kč.

546468maxresdefault

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0