Správy příjmů a výdajů pomocí aplikace

08. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
sprava_financi

V dnešní rychlé, moderní a přehledné době můžete mít dokonalou správu prakticky nad vším. Mít svůj jistý přehled je rozhodně dobrá věc, nicméně na druhou stranu všeho moc škodí. Hodně lidí si vede správu svých příjmů a výdajů, což je hodně zajímavé hlavně z dlouhodobého hlediska. Rozhodně se v žádném případě nejedná o nějaké do detailu řešené statistiky, které jsou propočítané a vymyšlené a připravené úplně na všechno.

Jedná se spíše o orientační čísla, která jsou pro každého z nás rozhodně zajímavá, jelikož sami nikdy nevíme, kolik peněz za jaké věci utratíme. Na druhou stranu se jedná o hodně zajímavé statistiky s tím ohledem, že zjistíme hodně orientačně všechny naše výdaje a také příjmy.

Příjmy ty jsou jasné, jelikož drtivá většina z nás má pouze a jenom jeden příjem. Oproti tomu je pak zajímavější sledovat naše výdaje, které jsou značně finančně omezené, což je vždy k pozastavení.

Hodně záleží také na samotné povaze člověka, zda se jedná o rozdavačnou povahu, nebo o spořivou, která si chce peníze šetřit na horší časy a jeho úspory jsou opodstatněné. V každém případě nemá cenu zkusit nějakou aplikaci na vedení příjmů a výdajů jen například na týdne, nebo 14 dní. To je holý nesmysl.

Pokud chcete do svého mobilního telefonu a je prakticky jedno s jakým operačním systémem, zda iOS, Windows Phone nebo i oblíbený Android nějakou aplikaci na správu a vedení financí, rozhodně chce aplikaci používat dlouhodobě – jinak to prakticky nemá smysl.

Toto byl úvodní článek, díky kterému se podíváme postupně na zajímavé aplikaci, které slouží pro vedení financí a osobních rozpočtů, což je poměrně hodně zajímavé a pro někoho i ožehavé téma, jelikož není schopen svoje touhy v nakupování a utrácení nějakým způsobem ukočírovat. Můžete se těšit na řadu článků ohledně osobních výdajů a příjmů.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0