Sony Xperia Z3+ oficiálně představena

10. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Sony Xperia Z3+ oficiálně představena

Dámy ap pánové, prosím držte se a uvolněte se – mobilní telefon Sony Xperia Z3+ právě přichází. Jedná se o další skvělý telefon od společnosti Sony, které je po Sony Xperia Z4 opět velice povedený, moderní a hlavně osázený všemi technologiemi, které jsou pro všechny uživatele dostupné a hlavně použitelné. Navíc přichází Sony Xperia Z3+ s rychlejším procesorem, tenčím tělem a daleko nižší hmotností.

Samotný výrobce, firma Sony, v tomto případě vsadila na výkonný 64bitový octa-core procesor Snapdragon 810, který doplňuje vynikající grafický akcelerátor Adreno 439 jde ruku v ruce s 3GB operační pamětí RAM, což sami uznejte je na telefon poměrně hodně. Abychom nezapomněli zmínit vnitřní paměť, jedná se o velikostně 32GB, které jsou připraveny pro Vaši muziku, data a hlavně fotografie. Nicméně rozšířit samotnou paměť telefonu můžete až na 128GB a to pomocí microSD karty, kterou si dokoupíte.

Operační systém je zde Android 5.0 Lollipop, který je tradičně doplněn o uživatelské prostředí, které je určeno pro Sony. U samotného fotoaparátu jsme se bohužel žádné změny ani novinky nedočkali, takže zde opět najdeme 20,7 MPx snímač Sony Exmor R bez optické stabilizace obrazu. Tento fotoaparát je schopen natáčet video v rozlišení 4K, což je velice příjemná věc, kterou zcela jistě využijete. Přední kamerka dostala rozlišení 5 MPx, což je ideální pro Vaše selfie!

Samotný displej je o velikosti 5,2” IPS Full HD s dobrou citlivostí a skvělým světlem. Jelikož je Sony Xperia Z3+ ještě tenčí nabídne akumulátor o 2900 mAh s podporou rychlejšího nabíjení, což je opět příjemná novinka, kterou si jistě oblíbíte. Celková hmotnost telefonu je pak pouhých 144 gramů, což je ideální.

Opravdu se jedná o dokonalý model mobilního telefonu, který si zcela jistě oblíbíte a získáte svými přednostmi.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0