Sony Smartband 2 – nový a chytrý náramek

16. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Sony Smartband 2 - nový a chytrý náramek

Jistě všichni víte, že dnešní moderní doba je plná vymožeností, které nám nejen usnadňují náš všední život, ale také nás kontrolují a monitorují. Například dnešní éra chytrých náramků na ruku je hodně oblíbená a to jak u mladých, tak i starších lidí, kteří na své ruce chtějí mít nějaký ten chytrý náramek a chtějí být sledováni a monitorováni.

V nedávné době, ještě před letošním veletrhem IFA 2015 společnost Sony představila novou generaci náramku s názvem Sony Smartband 2. Jedná se o moderní náramek, který doslova a do písmene vychází ze svého předešlého silikonového brášky, se který má také i zaměnitelné pásky, což je další velké plus, které můžete těmto chytrým náramkům přidat. U druhé generace náramku Smartband inženýři zapracovali také na bezpečnějším uchycení na zápěstí pomocí spony, která je daleko pevnější a člověk tedy nemusí mít strach, že by mu chytrý náramek z ruky spadl a uvolnil se.

Zřejmě tou největší novinkou a lákadlem, proč si právě koupit druhou verzi je integrovaný měřič srdečního tepu na vnitřní straně náramku, kterému vývojáři říkají Core. Náramek má tedy tím pádem kromě pohybových a spánkových aktivit také statistiky o našem srdečním tepu. Dokáže tedy sledovat i celkovou kondici během celého dne jako je i míra stresu a rozrušení, kterému by se měl každý člověk vyhýbat.

Všechny informace se synchronizují do mobilního telefonu a přímo do aplikace s názvem Lifelog – podporován je pochopitelně operační systém Android, ale také nově i iOS, což je pro většinu nových uživatelů dokonalá novinka a příjemná zpráva.

Chytrý náramek Smartband 2 slouží také jako jednoduché středisko notifikací o příchozím hovoru, SMS, e-mailu, ale také tweetu a dalších několika oznámení. Uživatele na samotnou notifikaci následně upozorní vibrující a blikající LED dioda.

Náramek pochopitelně splňuje všechny stupně odolnosti IP68 – znamená to tedy, že s ním můžete jak do vany, tak i do bazénu. Dále obsahuje baterii s kapacitou 58 mAh a vydrží maximálně dva dny. Bohužel při zapnutém měření srdečního tepu se jeho výdrž snižuje zhruba na 10 hodin, což je velmi krátká doba. Předpokládaná cena samotného náramku bude někde okolo 3 200Kč.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0