Sonic Runners – bláznivý ježek

21. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Sonic Runners – bláznivý ježek

Pamatujete si ještě na modrou postavičku štětináče se jménem Sonic? Pokud ano, tak jistě víte, že bojoval s liškou Tailsem a bojovali společně proti zlému Dr. Robotnikovi a to hlavně nejen ve videohrách od Segy, ale také v televizi. Aktuálně se tento chrabrý a ničím neohrožený ježek vrací na naše mobilní telefony a opět to poměrně hodně a pořádně rozjíždí.

Sonic Runners je takzvaná endless runner hra, která je celkově viděna pohledem z boku, což je pro tento druh mobilních her standardní. Samotný ježek Sonic ve hře automaticky běží a jeho pozadí za ním se samo od sebe pohybuje a scrolluje. Vašim jediným úkolem je vyhýbat se překážkám, které jsou Vám kladeny do cesty, ale také na druhou stranu sbírat peníze a plusové body, které se Vám přičítají a podle toho vypadá také Vaše skóre.

Sonic Runners – bláznivý ježek

Za nasbírané a získané peníze si mezi jednotlivými levely můžete nakoupit bonusy a různé vylepšení, které Vám pomáhají posunout se zase o kousek dál a pomáhají také k lepším a znatelnějším výsledkům.

Jelikož Sonic Runners pochází přímo z dílny výrobce společnosti s názvem Sega, všechno v samotné hře je přesně tak, jak má být. A to rozhodně včetně grafiky – pamětníci se tak mohou těšit na autentické penízky, které sbíráte, ale také na postavy, které zcela jistě znáte a to i samotné překážky, které nás pochopitelně doprovází během celé hry.

Na druhou stranu se představili i nějaké novinky, které jsou velice zajímavé – jedná se především hlavně o bonusové předměty. Do samotné hry se dostává i více zábavy, ale také možnost utratit i opravdové peníze. V základu je hra Sonic Runners určena zcela zdarma a to pro platformy iOS a Android.

Jedná se o moderní, populární a skvěle hratelnou hru, kterou si během prvního vyzkoušení zcela jistě oblíbíte, což je přesně ta dokonalá věc, kterou samotný výrobce chce.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0