Sniper X with Jason Statham

14. 11. 2015 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
maxresdefault (2)

 

Ve světě mobilních her velice známé studio Glu se rozhodlo obohatit trh s mobilními hrami o titul s názvem Sniper X with Jason Statham. Jak se povedlo propojení známého herce a mobilní hry? Pojďme se na to společně podívat.

Jak již z názvu vypovídá, v této hře se stanete sniperem a to pod velením známého herce akčních filmů, Jasona Stathama. Nápad je to velmi zajímavý a marketingově jistě úspěšný, ale co se týče reálného propojení herce s hrou, to už tak zajímavé není. Tento prvek hry je absolutně nevyužit a kromě strohých dialogů si ho nejvíce všimnete při spouštění hry, tedy jeho (ne moc povedeného) obličeje na ikoně aplikace.

Propojení s hercem se příliš nepovedlo. Ale jak je na tom samotná hra? Alfou a omegou celé hry je, že z pohledu první osoby ovládáte jednu ze tří skupin zbraní a to bez možnosti jakéhokoliv pohybu. Hlavní zbraní je samozřejmě odstřelovací puška. Na výběr je jich hodně, ale je tu velký problém s mikrotransakcemi o kterých si povíme za chvíli. Zbylé dvě skupiny zbraní jsou, brokovnice a samopaly, které už nejsou tak hezky propracované a na rozdíl od „odstřelovaček“ střílení z nich již není taková zábava.

Hra vám postupně servíruje všemožné lokace s rozmanitými úkoly, za které je hodna veliká pochvala. Jak jsem před chvílí naznačil, plnění těchto úkolů s pomocí vašeho miláčka s optikou je velice zábavné a pomáhá tomu i fakt, že si můžete zbraň individualizovat tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

unnaokjmed

Obtížnost hry je velmi vyvážená, a kdyby se vám obzvláště nedařilo, můžete si s pomocí placených zjednodušení hru ještě více zpříjemnit. Není to ovšem vůbec levná záležitost, jako většina předmětů ve hře. Tady se dostáváme k jádru toho největšího problému, jak je známo od her ze studia Glu, a to jsou mikrotransakce, které rozhodně nejsou „mikro“ ale dokáží vám hru pořádně prodražit a to až v řádově tisících korun. Lze sice hru dokončit i bez vkladu jediné koruny, ale musíte se připravit na velmi dlouhé čekání s až frustrujícím opakováním úrovní.

Co se týče grafické stránky, nemám sebemenší výtky a pokud hledáte dobře vypadající hru s dobře zpracovaným modelem střelby tak vás hra Sniper x na nějakou tu hodinku zabaví. Za zkoušku nic nedáte, hru můžete zdarma stáhnout ve vašem obchodu s aplikacemi. 8/10       

 

 

 

Hráno na zařízení Samsung Galaxy S4 s androidem 5.0.1.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0