Snake 97 – legendární had na android telefonech

17. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Snake 97 – legendární had na android telefonech

Pojďme se nyní společně vrátit do roku 1997, kdy začínají na světlo světa vyplouvat první mobilní telefony, které mají alespoň základní funkce, jsou trošku chytřejší a obsahují pokročilejší funkce, než ty úplně první mobilní telefony, které znáte spíše z vyprávění a z doslechu. Na světlo světa vyplouvá první a doslova a do písmene legendární hra s názvem Snake 97, která doslova a do písmene zaplavila prakticky celý svět a to hlavně z toho důvodu, že se jednalo o první hru na světě, která šla spustit na mobilním telefonu.

Tato legendární hra s názvem Snake 97 není prakticky nic jiného, než had, kterého zcela jistě všichni znáte. Díky tomu se můžete vrátit o několik desítek let zpět, kdy tato legendární hra doslova a do písmene dobývala svět, což je zcela jistě dohledatelné a hlavně v každém případě pravdivé.

Nyní si tuto dokonalou hru můžete pod názvem Snake 97 zahrát na Vašem mobilním telefonu, která má již o hodně pokročilejší a modernější funkce, vzhled a také celkové ovládání. V podstatě se dá říci, že se jedná o hodně retro hru, kterou si můžete klidně i vy dnes do svého mobilního telefonu s operačním systémem Android nainstalovat a zavzpomínat si na staré a dobré časy, kdy tato hra byla nejoblíbenější mobilní hrou, která existovala.

Lidé s ní trávili dlouhé hodiny, hráli ji prakticky každý den a každou volnou chvilku. Není to jako dnešní dokonale grafické hry, které jsou moderní, obsahují všechny možné efekty – Snake 97 je nesmírně jednoduchá hra, kdy vy jako uživatel jste had a na displeji se pohybujete a lovíte přitom další potravu, díky které se postupně zvětšujete a zvětšujete.

Nicméně na druhou stranu musíte dávat pozor a ať do sami sebe nenabouráte, což je nepříjemné a hra tímto bohužel končí.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0