Smartphone za pár stovek?

18. 03. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
JM59c5e3_7

Ceny chytrých telefonů, tzv. „smartphonů“ se pohybují řádově mezi několika tisíci až deseti tisíci korun a k dispozici je na trhu několik značek, které mezi sebou značně bojují o zákazníky. Nyní vplouvá na divoké vody trhu s mobilními telefony horká novinka v podobě chytrých telefonů za pár set korun. Ano, hádáte správně, opět je to produkce čínské výroby, která je ve výrobě všeho možného dosti vynalézavá.

Stačí se pouze porozhlédnout po čínském trhu se smartphony a uvidíte pestrou škálu všech možných telefonů v rozmezí od sta korun do desítek tisíc. Je celkem logické, že ty nejlevnější přístroje nedisponují tak širokou paletou funkcí a vlastností, ale i tak si u těch nejlevnějších kousků přijde každý na své. Vzhled některých telefonů na trhu je opravdu pozoruhodný a zvláštní a o to více to potenciálního zákazníka láká ke koupi a k samotnému vyzkoušení. Menší čínské značky jsou podstatně kreativnější a vynalézavější a dokážou obyčejný mobil vtěsnat do nejroztodivnějších krabiček. V podstatě se s nadsázkou dá říct, že při koupi takového telefonu jistě „nevykrvácíte“. Nejlevnější obyčejné telefony totiž koupíte i za cenu čtyři sta korun.

A7 Led Phone

Jedním ze zástupců chytrých telefonů za celkem malé peníze je například A7 Led Phone. Telefon vypadající jako svítilna je v podstatě také i svítilna. Led Phone A7 disponuje baterií o kapacitě 8000  mAh, která ale nepohání telefon ani žárovku ve svítilně, kterou také tento přístroj má. Má totiž funkci jakési power banky. Mobil podporuje dvě SIM karty a disponuje dvoupalcovým displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů. Cena je lidová, podle obchodníka od 35 do 45 dolarů, tedy asi 860 až 1 100 korun. Na trhu existuje také verze jen na jednu SIM.

Pokud Vás pohání pocit koupě nového mobilního telefonu, jednoznačně tak popřemýšlejte nad tím, zda využijete všechny funkce nějakého dražšího modelu, když máte k dispozici i levné modely se základními funkcemi a jejich koupě vás tolik finančně nezatíží…

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0