Slovní fotbal

08. 07. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
01

Klasická hra určená pro dva a více hráčů – slovní fotbal může mít dnes mnoho podob. Jednu z nich reprezentuje stejnojmenná mobilní aplikace. Jedná se o aplikaci k populární online hře provozované serverem seznam.cz.

Vybrat si můžete hned ze dvou režimů a to offline nebo online. Tedy přes internet s náhodně vybraným protivníkem, či proti Vašemu dotykovému zařízení. Dále je pak nutné nastavit časový limit pro jednotlivá kola a jejich počet. Volí se zde také obtížnost hry a obtížnost znaků. Jakmile je vše nastaveno, přichází se ke hře samotné.

V dolní části obrazovky jsou vypsána všechna písmena, z kterých se budou jednotlivá slova skládat. Cílem je při skládání slov použít všechna z nich, vliv na výsledek má také jejich délka. Hádaná slova jsou poté vypsána v horní části obrazovky, včetně těch, která se nenachází ve slovníku a nejsou tak uznána za platná. Platná jsou pouze podstatná jména, v případě jiného slovního druhu se body nezapočítávají. Po uplynutí časového limitu jsou pak vaše výsledky porovnávány s výsledky protihráče. Stejná slova se vyškrtávají a za ostatní se postupně přičítají body, díky nimž se postupuje po hrací ploše k brance. Hráč s nejvíce uznanými slovy pak vstřelí gól a ujímá se vedení.

Po skončení hry se zobrazí výpis statistik, ve kterém najdete nejen průběžné výsledky, ale i nejdelší možné slovo, jenž lze z písmen poskládat.02Hra je velice stabilní a jednoduchá na ovládání. Velikou výhodou je offline režim, při němž nemusíte být připojeni k internetu, což znamená, že nejste ušetřeni WiFi připojením, či použitím  mobilních dat. Princip hry je naprosto jednoduchý a totožný s výše zmiňovanou verzí na www.hry.cz, která se, jak jsem již zmínila výše těší velké popularitě, neměl by tak nastat problém s ovládáním.

Tato hra je určena pro dotyková zařízení s mobilním operačním systémem Android.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0