Sky Force – návrat do dětství

30. 12. 2015 Romana Cenková
[adsr type="horizontal"]
sky force5

Vzpomínáte si na časy, kdy se hrály hry za peníze v automatech? Sky Force Vás vrátí přesně do této doby. Ovšem s tím rozdílem, že tuto arkádovku můžete hrát ve svém mobilu. Hra je dostupná pro IOS i Android. V případě Sky Force ze studia Infinite Dreams se jedná o mobilní remake z r. 2014 k 10. výročí legendární hry.sky force1A o co se zde jedná? V této velmi zdařilé arkádovce ovládáte svoji stíhačku, která bojuje s nepřátelskými letadly, loděmi a vůbec veškerou vojenskou technikou. Hráč vnímá hru z pohledu třetí osoby což je v tomto případě pohled shora. Nepřátele střílíte ale zároveň musíte dávat pozor aby Vás nesestřelili oni dříve. Vaše stíhačka má v každém kole určitý počet životů. Ovšem co zásah, nerovná se život dolů. Po jednom obdrženém zásahu můžete také hru ukončit. Každé kolo je něčím odlišné ať už grafickým zpracováním nebo jeho náročností. Za zničení každého nepřátelského stroje získáte body, za které si následně můžete koupit novou stíhačku nebo určité vylepšení jako je například pancíř, zbraně nebo nový pilot, který má pochopitelně vliv na chování letounu.

sky force3Co se techniky ovládání týká, je velice jednoduchá. S Vašim strojem manipulujete pouze jedním prstem a to jeho pohybem po displeji nahoru nebo dolů. Prst ale musíte mít stále přitisklý na displeji. Ve chvíli, kdy jej sundáte, veškeré dění ve hře se zpomalí. To může být ovšem také výhoda pro získání času na promyšlení Vašeho bojového postupu.

Veliké plusové body hra získává za grafické 3D provedení, které je velice reálné. Skutečný obraz a k tomu jednoduché ovládání a možnost ve hře odehrát mnoho misí, zajistí hodiny a hodiny hraní bez omrzení. Hra je nabytá od začátku do konce a rozhodně se nebudete nudit. K tomu je navíc ke stažení zdarma. Ano za příplatek získáte bonusy jak je tomu zvykem, ovšem pro odehrání hry to není nezbytně nutné. Tak pokud jste Sky Force ještě nevyzkoušeli a nevadí Vám otlačený palec u ruky, určitě si tento povedený zdařilý remake stáhněte.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0