SiegeFall – strategie, která Vás chytne a nepustí

23. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
SiegeFall – strategie, která Vás chytne a nepustí

Za vývojem této dokonalé hry stojí studio s názvem Gameloft, které budete zcela jistě znát, jelikož se jedná o největší mobilní studio, které se zabývá vývojem mobilních her a dokonce i aplikací pro mobilní telefony.Společnost Gameloft je na trhu již poměrně hodně dlouhou dobu a za tuto dobu si ještě nestihla najít konkurenci, která by byla schopná a vydržela na trhu několik let aniž by zkrachovala. Gameloft je tedy společnost, která je podepsána pod řadou velice úspěšných her. Drtivá většina z těchto her jsou k nalezení na Google Play, tedy pokud máte jako mobilní operační systém Android, pro který je ostatně i dnes popisovaná hra s názvem SiegeFall určena.

Pojďme se podívat již na samotnou hru s názvem SiegeFall společně podívat. Mnoho lidí si bohužel bezdůvodně myslí, že herní žánr strategií pomalinku, ale jistě vymírá, hra s názvem SiegeFall mluví zcela jinak. Jedná se o dokonalou hru, která je strategická, je dokonale zpracována a to i do toho nejmenšího detailu, který si umíte jenom představit a také se jedná o dokonalou hru, která Vás doslova a do písmene zabaví na dlouhé a dlouhé hodiny.

Náplň celé hry s názvem SiegeFall je kontrolovat a vést početnou armádu vojáků a díky její síle a schopnostem postupně dostávat pod svá křídla ostatní vesnice a místa, které následně zaberete a jsou prohlášeny za vaše území.

K dispozici je ve hře SiegeFall hned několik jednotek a to od tichých a nenápadných zlodějů až po hrůzostrašné troll a silné a obrněné rytíře. Pochopitelně nemůžete ve hře SiegeFall pouze a jenom útočit, ale musíte se také bránit útokům, které jsou na Vás pořádány.

Jedná se o dokonalou strategickou hru, která je zpracována do těch nejmenších detailů, dokonale a velice snadno se ovládá a pokud ji ještě v telefonu nemáte, honem to napravte.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0