Sharp představil Aquos Xx

10. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Sharp představil Aquos Xx

Společnost s názvem Sharp není zatím na poli mobilních telefonů tolik známá a dá se říci, že i populární. Nedávno byl představený mobilní telefon právě od společnosti Sharp a to s názvem Sharp Aquos Xx, což je jejich nová vlajková loď, která si poměrně hodně rychle získala svoji základnu fanoušků, kteří si jej rozhodně pořídí. Pojďme se společně podívat na technické parametry a první výsledky testů.

Sharp Aquos Xx je mobilní telefon, který je spíše tabletofon, jak je těmto velkým mobilním telefonům v dnešní době říká. Jedná se totiž o mobilní telefon, který má svoji úhlopříčku neuvěřitelných 5,7”, což je uznejte sami poměrně hodně velká úhlopříčka na to, že se jedná o samotný telefon. K tomu je dokonalé rozlišení o velikosti 1920 x 1080 pixelů.

Uvnitř mobilního telefonu Sharp Aquos naleznete neuvěřitelně rychlý osmijádrový procesor Snapdragon 810, který je celkově postavený na 64 bitové architektuře. Společnost Sharp ho dále vybaví RAM pamětí o velikostí 3GB a vnitřní pamětí a prostorem pro Vaše fotografie, data a muziku o velikosti 32GB. Vnitřní paměť jde rozšířit díky microSD kartě o dalších 128GB.

Primární fotoaparát má rozlišení krásných a přijatelných 13 MPx, zamrzí snad jen přední kamerka, která má bohužel rozlišení pouhé dva megapixely – na kvalitní a lepší selfie to bohužel nevypadá.

Co se týče samotné hmotnosti, jedná se o 168 gramů a velikost 146 x 79 milimetrů, takže sami podle těchto dvou parametrů vidíte, že se nejedná o žádný malý mobilní telefon, ale opravdu o tabletofon. Nicméně na druhou stranu trh si tyto mobilní telefony celkově žádá a lidé si je vyžadují a chtějí. Jedná se o dnešní moderní trend a dá se říci, že čím větší telefon, tím také lepší – což je zcela nesmyslné, ale mnoho lidí si to v dnešní době bohužel myslí.

Pokud chcete velký telefon za přijatelnou cenu, Sharp Aquos Xx je rozhodně velmi horký kandidát.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0