Selfie telefon od Sony dostane svého nástupce

31. 05. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Selfie telefon od Sony dostane svého nástupce

Selfie je hit, který dostal v posledních několika měsících úplně nový rozměr a doslova a do písmene zachvátil celý svět. Jedná se o fotografie, které si každý člověk dokáže pořídit sám na svůj vlastní telefon a na dané fotografii je buď úplně sám, nebo klidně i ve skupině lidí. Selfie je fenomén a díky tomuto fenoménu se začali vyrábět i speciální aplikace a další věci – například i samotné mobilní telefony, které mají dokonalou přední kameru, která slouží právě na lepší selfie fotografie.

Jedná se o telefon Sony Xperia C4, který dostane přední fotoaparát o rozlišení 5 MPx, což je poměrně hodně velká novinka, kterou zatím jiný výrobce neuvedl na trh, ani o ni podle posledních průzkumů neuvažuje. Nebylo by to nic nového a převratného, kdyby právě Sony Xperia C4 neudělala další novinku a tou je, že u daného modelu udělají právě přední LED přisvětlovací diodu, díky které získáte daleko lepší a propracovanější fotografie, které budou daleko více selfie, než ty, které jste fotili před tím.

Jedná se poměrně o hodně příjemnou novinku, kterou si nyní můžete zakoupit i vy a pokud rádi fotíte selfie, rozhodně není o čem přemýšlet, jelikož jiný výrobce Vám bohužel nenabídne nic tak propracovaného a uzpůsobeného právě pro tento oblíbený druh fotografií, které dostali v posledním roce úplně jiný rozměr.

Selfie fotografie fotí v dnešní době prakticky všichni a tím myslíme jak malé děti, celebrity, sportovce, ale i zpěváky a další a další lidi, kteří mají vlastní mobilní telefon. Fotografie jsou následně sdíleny na všemožné sociální sítě – převážně na Facebook, Instagram a Twitter.

Jedná se opravdu o fenomén dnešní doby, který můžete ještě dokonaleji podpořit a to právě díky mobilnímu telefonu Sony Xperia C4, který má přední fotoaparát o rozlišení 5 MPx, což je rozhodně dostačující.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0