Samsung Galaxy S6 (edge) – opravdu neporazitelný šampion?

11. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Samsung Galaxy S6 (edge) – opravdu neporazitelný šampion?

Nedávno představený a tolik opěvovaný Samsung Galaxy v jeho šestém pokračování je opravdu mobilní telefon, u kterého je vhodné se zastavit, vydechnout a užívat si jeho celkové provedení. Pět jeho předchůdců byly pouhé průměrné telefony, nicméně na tento model se hodně lidí těšilo a to hlavně díky jeho dokonalé a moderní výbavě.

Prémiový a nesmírně promyšlený design – to je jedna z věcí, na které si dal samotný Samsung nesmírně záležet, jelikož telefon má zahnutý displej, dokonale se drží a navíc má špičkovou hardwarovou výbavu, což dokazuje jemný Quad HD displej se skvělou čitelností na přímém sluníčku. Navíc v dnešní době lidé samotné mobilní telefony používají také hlavně jako fotoaparáty, tedy i Samsung Galaxy S6 (edge) je možné používat jako velice obstojný fotoaparát. Navíc má dokonalou stabilizaci obrazu, což jeho předchůdcům tak nějak scházelo, bohužel.

Další skvělá a nyní hodně používaná věc je rychlé nabíjení, ale také hlavně bezdrátové nabíjení, které je nesmírně moderní a hlavně praktické. Stačí telefon položit na dokovací stanici a vše je hotové. Čtečka otisků prstů je příjemná věc, nicméně tu zde známe již od doby představení iPhone 5S.

A pouze u edge varianty mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 nalezneme onen opěvovaný a hlavně nesmírně hodně disp’kutovaný zakřivený displej, který je pro nějaké věci hodně praktický a navíc dokonale použitelný pro příjemné buzení a ideální notifikace.

Na druhou stranu k záporům patří bohužel vyšší cena, která se pohybuje okolo 25 000Kč, absence slotu na microSD kartu, což hodně zamrzí, ale také že celé tělo samotného mobilního telefonu není voděodolné a baterie vydrží pouze průměrné zátěže.

Samsung Galaxy S6 je ideální pomocník, který je rychlý, svižný a dá se na něj prakticky kdykoliv spolehnout.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0