Samsung Galaxy Note 5 zamíří i do Evropy

10. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Samsung Galaxy Note 5 zamíří i do Evropy

Před zhruba necelým měsícem představila společnost Samsung dvojici mobilních telefonů, nebo spíš tabletofonů, jedná se o Samsung Galaxy S6+ edge a Samsung Galaxy Note 5. To by nebylo nic zajímavého, nicméně hned vzápětí byla uvolněna informace, že druhý jmenovaný, tedy Samsung Galaxy Note 5 je určen jenom a pouze pro americký a asijský mobilní trh. Hned na to se strhla mezi samotnými uživateli poměrně hodně velká petice, která má za následek to, že bude nakonec samotný Galaxy Note 5 prodáván i v Evropě, což je skvělá zpráva.

Nicméně tomu musela předcházet petice, u které se nakonec ukázalo, že bylo zřejmě zbytečná, jelikož sám Samsung by časem Note 5 uvolnil i pro prodej na Evropský trh, což bylo zajímavé tvrzení. Nicméně člověk nikdy neví a uživatelé, kteří chtějí tento telefon mít v Evropě se spojili a zařídili.

Tento fakt již naznačilcertifikační orgán s názvem bluetooth.org, který sám zachytil zažízení s kódovým označením SM-N920F. Právě ono zmíněné a napsané poslední písmeno dříve u společnosti Samsung znamenalo, že je samotný mobilní telefon určen pro Evropský trh – například takto tomu bylo i u nedávných novinek Samsung Galaxy Note 4 nebo Galaxy S5. Dále je zde tvrzení databáze indických importních společností, které tvrdí, že v minulých dnech zachytily dodávky součástek právě pro tento zmiňovaný model.

Samotná korejská média uvádí, že samotný start prodeje tabletofonu s názvem Samsung Galaxy Note 5 by měl být naplánován na 28. srpna, což je datum, které již bylo a v Evropě se zatím bohužel tento mobilní telefon neobjevil. Nicméně tyto informace nejsou oficiálně potvrzené a je potřeba je tedy brát s jistou rezervou, kterou snad každý pochopí.

Nicméně na druhou stranu tabletofon Note 5 se gigantický telefon, který je moderně vybavený, ideální pro práci na telefonu, což mnoho z Vás zcela jistě ocení. Jedná se o horkou novinku, kterou si lidé po celém světě oblíbí a budou ji s radostí nakupovat. Uvidíte sami.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0