Samsung Galaxy J3

18. 12. 2015 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
Galaxy-j3

Samsung zbrojí proti konkurenci. Další zbraní proti konkurenci je model s označením Galaxy J3. Jedná se o telefon, který byl prozatím představen jen v Číně. Jeho případná přítomnost na evropských, respektive českých trzích, je zatím nejistá.

Samsung Galaxy „J“?

Telefony Samsung Galaxy J jsou novinkou. Jedná se o přístroje s přijatelnými cenami a funkcemi. Nejjednodušší telefonem s označením „J“ je Samsung Galaxy 1, který se na naše trhu objevil na jaře roku 2015. Naopak největším trhákem této skupiny je prozatím model s označením J7.

J3 – střední třída ve všem…

J3, jak se nazývá další z modelů do rodiny Galaxy od společnosti Samsung, patří do skupiny cenově přístupných telefonů, což odpovídá i jeho výzbroji.

Telefon je vybaven Super AMOLED displejem s uhlopříčkou 5‘‘ a rozlišením 1280×720 pixelů. O klidný a soustředěný výkon se stará čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz. Podle všeho je zde osazen Qualcomm Snapdragon 410, který pohání více mobilních telefonů různých značek. Galaxy J3 disponuje také 1,5 GB RAM a 8GB vnitřní pamětí, kterou lze pochopitelně rozšířit paměťovými kartami. V tomto případě se jedná o paměťové karty typu MicroSD.

Hlavní fotoaparát telefonu má 8 megapixelů a je doplněn přisvětlovací diodou pro snadnější pořizování fotografií ve tmavém prostředí, nechybí zde ani autofocus a podpora nahrávání videí v kvalitě Full HD. Přední foťák čítá 5 megapixelů a stejně tak jako zadní, dokáže natáčet ve Full HD. Samsung Galaxy J3 disponuje také podporou LTE sítí a běží na dnes již klasickém Androidu 5.1 Lollipop s uživatelským zaměřením TouchWiz.

Vzhled telefonu působí přátelsky díky tomu, že je celkem tenký – 7,9 mm. Váha telefonu čítá 138 gramů.

Cena tohoto smartphone se pohybuje v přepočtu okolo 4 tisíc korun. Případná dostupnost modelu na evropském trhu je prozatím nejasná.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0