Rychlík Motorola Moto X

14. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Rychlík Motorola Moto X

Motorola Moto X není zatím oficiálně v prodeji a vlastně není ani představena, nicméně díky uniklým informacím si o ni již dnes můžete udělat obrázek a to mnohdy stačí. Do naší představy nejlépe zakomponujeme informace, které mluví o zařízení, které dostane procesor Snapdragon 810, který bude celkově doplněný o 4GB operační paměť. Na druhou stranu bylo dosud očekáváno, že Motorola Moto X dostane slabší a méně výkonnější procesor Snapdragon 808.

Dominantou celého mobilního telefonu Motorola Moto X je jeho displej, který má velikost 5,2 palců, což je poměrně hodně velké sousto – nicméně i takto velké mobilní telefony si najdou svého kupce a fanouška – to zcela jistě. Rozlišení tohoto 5,2 palcového displeje je krásných 1440 x 2560 pixelů. Jeho výsledný jemnost tedy činí krásných 565 pixelů na palec, což je nesmírně jemný displej, který dá se říci, že nemá svoji konkurenci. Dá se říci, že je to něco více jak full HD, což je rozhodně pozitivní zjištění.

Zařízení Motorola Moto X by měla na trh dorazit s vnitřní pamětí buď 32GB nebo větší verze 64GB – což jsou takové dnešní standardy. Navíc i 32GB verze se začínají stahovat ze samotného trhu, jelikož 128GB varianta je využívána lidmi daleko více.

Motorola Moto X nabídne svým uživatelům a oblíbencům kvalitní fotoaparát s rozlišením přijatelných 16 MPx, v dnešní době se jedná o standard, který je dodržovaný, jelikož lidé v dnešní době berou mobilní telefony i jako své fotoaparáty, proto od nich vyžadují kvalitní fotografie. Přední fotoaparát má pět megapixelů, což je obstojná hodnota, která bude dělat zcela jistě dokonalé selfie.

Samotný telefon Motorola Moto X je posilněn dokonalou baterií o kapacitě 3 280 mAh a jeho operační systém je zde čistý Android 5.1. Tato novinka by se měla na trh zhruba v září.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0