Růžový iPhone 6S prozrazen

07. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Růžový iPhone 6S prozrazen

V červenci letošního roku se prvně objevila spekulace o tom, že další iPhony, které přestaví společnost Apple budou mít novou a jedinečnou barvu svého těla. Mělo by se jednat o barevnou kombinaci světle růžové a zlaté. Apple mimochodem ve stejné barevné kombinaci vyrábí již svoje Apple Watch Edition, takže by se jednalo o poměrně hodně logický krok, který by byl odůvodněný. Samotný nadpis dnešního článku je hodně zavádějící, jelikož v něm stojí, že byl iPhone 6S prozrazen. Jak k tomu mohlo dojít?

Podle těchto spekulacích o růžovém a novém iPhone 6S se vedou dlouhou dobu různé debaty a další věci, které budete jistě všichni znát. Hlavně se také jedná o to, že jeho podobu představila německá společnost Spigen, která celosvětově vyrábí příslušenství právě pro iPhone, iPad, ale i další mobilní telefony a tablety. Právě tato společnost ukázala prvně jak si myslí, že bude podoba iPhone 6S vypadat a to udělala bez ohlášení a na svém oficiálním webu.

Asi si dovedete představit, jaká vlna šílenství se okolo toho strhla a jaké to bude mít další následky, které budou ještě následovat. Společnost Spigen měla podobnou aféru již před několika roky, když s předstihem odhalila reálnou podobu některých chystaných zařízení Apple, což jak jistě víte Apple nikdy nepřipustí a vše si drží hezky pod pokličkou, což je pro ně samotné velmi důležité, jelikož si na tomto prvním efektu, vzhledu a hlavně momentu překvapení vždy výrazně zakládají.

Je to docela vtipné, ale na druhou stranu hodně zajímavé a kuriózní, jelikož na e-shopu společnosti Spigen již nyní naleznete obaly na ještě neuvedený iPhone 6S v barvě růžové a zlaté, což jsou ještě nepředstavené a oficiálně neuvedené iPhony na celosvětové trhy. Je to hodně zajímavá situace a jistě Vás budeme informovat o tom, jak nakonec celá situace dopadla, jelikož si to Apple rozhodně nenechá líbit, to si myslíme, že bude mít ještě velkou dohru.

Všechny okolnosti tedy zcela jistě nasvědčují tomu, že další generace iPhonů, která bude laděna růžovo zlaté barvy bude zanedlouho představena a vy se na ni můžete již nyní těšit.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0