Recenze Lenovo A7000

27. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Recenze Lenovo A7000

Nedávno představený mobilní telefon s názvem Lenovo A7000 se zalíbil na první pohled poměrně hodně lidem, proto jsme se rozhodli, že se na něj podrobněji podíváme a celkově Vám ho našim čtenářům představíme. Jedná se o klasický mobilní telefon s klasickou konstrukcí a rozměry 152,6 x 76,2 x 7,9 milimetrů a 140 g hmotností. Jedná se tedy o velice lehký telefon, což někomu může značně vyhovovat.

Na přední straně telefonu nalezneme 5,5” kapacitní dotykový displej s IPS technologií a rozlišením 1280 x 720 pixelů. Na zadní straně je následně fotoaparát s rozlišením 8 MPx na 3264 x 2448px, což je poměrně hodně jemné rozlišení, které se Vám bude zcela jistě líbit. Fotoaparát má přisvětlovací LED diodu, autofocus a také dokáže natáčet videa v kvalitě 1920 x 1080px.

banner_680x90

Vnitřní paměť RAM je 2GB a vestavěná kapacita pro Vaše fotografie, videa a celkově i data je přijatelných 8GB, nicméně samotný telefon Lenovo A7000 jde pochopitelně rozšířit o klidně dalších 32GB pomocí microSD karty.

Mobilní telefon s názvem Lenovo A7000 má k dispozici klasické datové funkce a také i moderní LTE, které je v poslední době nesmírně hodně propagováno snad u každého operátora, což je na jednu stranu dobře, jelikož rychlost a datový tok se neustále zlepšují.

Jako operační systém nalezneme v tomto mobilním telefonu přijatelný a moderní Android ve verzi 5.0, což je přijatelný operační systém, který se Vám bude zcela jistě líbit a zamlouvat – jeho hlavní výhodou je fakt, že si většinu můžete přizpůsobit přesně podle svých představ a přání.

Další výhoda telefonu Lenovo A7000 je ta, že se jeho cena pohybuje okolo 5 000Kč, což je poměrně hodně přijatelná cena v poměru výkon/cena. Pokud tedy hledáte ideálního mobilního pomocníka, rozhodně se podívejte na Lenovo A7000, které Vám jistě přijde vhod.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0