Recenze hry Sky Force 2014

04. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Recenze hry Sky Force 2014

Her na mobilní telefony není rozhodně nikdy dost. Pokud jste vášnivým mobilním hráček, rozhodně doporučujeme přečíst dnešní recenzi, na kterou se společně podíváme. Jedná se o hru s názvem Sky Force 2014, což je legendární hra, kterou budete jistě všichni znát. Pokud si chcete dokonale odpočinou po náročném pracovním dni, rozhodně Vám hra Sky Force 2014 dokonale pomůže. Jedná se o návykovou hru, kterou po prvním hraní budete chtít opět a opět hrát, což je jedině dobře.

Je zajímavé, že se jedná o mobilní hru, která je určena pro trh zcela zdarma, nicméně na druhou stranu v ní samotné nenajdeme nějakou věc, kterou by samotný výrobce v uvozovkách odflákl, nebo se ji nevěnoval na 100%. Jedná se tedy o dokonale povedenou, moderní a hlavně neokoukanou hru, kterou si po prvním kontaktu zcela zamilujete.

Sky Force 2

Jedná se o dokonalou akrádovku, kterou si zamilujete, jelikož svým hráčům nabízí dokonalou grafiku, která je jedinečná, do každého detailu moderně propracovaná a celkově líbivá. Díky grafice se hodně hráčů rozhodlo, že bude právě hru Sky Force 2014 hrát. Grafika je základem prakticky všeho, co Vám na mobilním telefonu přijde pod ruku, takže pokud se jedná o grafiku moderní a líbivou, zcela jistě hru nebo aplikaci budete používat.

Ve hře Sky Force 2014 jste letoun, který ihned po startu před sebou vidí nepřátelské jednotky, které jak jinak, než musíte okamžitě sestřelit. V tomto duchu se odehrává celá hra Sky Force 2014,kterou si rozhodně zamilujete. V každém případě hrajete hru, které jde pustit na všech platformách a to tedy jak na iOS, Androidu, tak i na Windows Phone, což je jednoznačně dokonalá záležitost.

Arkádovka Sky Force 2014 je dokonalá v každém svém ohledu a to jak efekty, zpracováním, tak i samotnou dokonalou hratelností a tím, že je zcela zdarma.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0