Qi bezdrátové nabíjení se dočká zrychlení

21. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Qi bezdrátové nabíjení se dočká zrychlení

Qi nabíjení je poměrně hodně oblíbená novinka, která se v posledních několika málo měsících dostává prakticky do většiny mobilních telefonů a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o daleko pohodlnější a příjemnější nabíjení, než když musíte samotný mobilní telefon propojovat při nabíjení s kabelem. Jak jsme si i u nás na magazínu popisovali, výrobce nábytku Ikea dokonce implementuje do například nočních stolků plochu pro samotné Qi nabíjení, což je dokonalost sama o sobě.

V této technologii lidé vidí samotnou budoucnost, jelikož se jedná o něco co denně ušetří čas a pohodlně tak můžete nabíjet svoje mobilní telefony a to pouhým položením telefonu na plochu samotného Qi nabíjení, což je nesmírně praktické, ale také i jednoduché.

Prostře přijdete například do své pracovny nebo kanceláře a pouze telefon položíte zády dolů, displejem nahoru na plochu pro Qi nabíjení, kterou máte propojenou s klasickou zásuvkou a telefon se sám od sebe začne nabíjet. Nemusíte tedy za žádnou cenu hledat nepřehledné kabely, které budete následně propojovat s vašim mobilním telefonem, což je pro mnohé z nás poměrně hodně velká otrava, kterou již nechce zažívat.

Samotní výrobci mobilních telefonů si již uvědomili, že v tomto stylu a druhu nabíjení je budoucnost, takže se i oni samotní chtějí na tomto druhu nabíjení podílet a vymýšlejí jak tuto technologii Qi nabíjení implementovat i do svých mobilních telefonů – opravdu se nejedná o jednoduchou věc, ale o poměrně hodně složité procesy, které na sebe musí navazovat a být ověřované.

Qi nabíjení je tedy moderní druh bezdrátového nabíjení, který funguje na poměrně jednoduchém a snadném přenosu elektřiny a to bezdrátově přímo do Vašeho mobilního telefonu. Zcela jistě budete mít nutkání si nějaký mobilní telefon s tímto druhem nabíjení zakoupit a popravdě – my se Vám ani nedivíme.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0