Puppet Soccer 2014

05. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Puppet Soccer 2014

Dnešní hra je trošku z jiného soudku, jde o dokonalou hru s názvem Puppes Soccer 2014, což je jak již samotný název napovídá dokonalá hra, kde půjde jak jinak než o samotný fotbal. Nicméně se rozhodně nejedná o klasický fotbal, jak jej všichni známe z obrazovek našich televizí, ale i fotbal pojatý zábavnou, moderní a legrační formou, což je v dnešní době rozhodně potřeba. Pokud si budete chtít danou hru Puppet Soccer 2014 zahrát i na svém telefonu, stačí mít jako operační systém buď jablečný iOS, nebo zeleného Androida a vše půjde jak se říká – jako po másle.

Samotná grafika hry je jednoznačně dokonalá, což zjistíte již při prvním otevření hry Puppet Socce 2014 – rozhodně si také ihned všimnete, že se nejedná o klasický fotbal, jak jste si asi doteď mysleli, ale o zábavnou formu fotbalu, kde si ihned na začátku vyberete jednoho z 32 hráčů, která nad sebou má vždy nějakou zobrazenou vlastnost. Tyto vlastnosti znázorňují také jeho schopnosti a přednosti, které budete následně po jeho zvolení moci využít a použít proti střelám nepřátelského týmu.

Puppet Soccer 2014

V každém případě se jedná o zábavnou hru, kde sice na jednu stranu jde o soutěž, nicméně na druhou stranu jde hlavně o samotnou zábavu, které není rozhodně nikdy dost a pokud si budete chtít odpočinout po náročném pracovním dni, proč to neudělat právě pomocí této dokonalé aplikace, kterou budete milovat.

Celá hra je založena na tom, že si po výběru hráče každý zaleze do svoji branky a přes celé hřiště na sebe střílíte. Úkol je jedinečný a poměrně nesmírně snadný – protivníkovu ránu do balónu zneškodnit a chytit. Ač se tento úkol může zdát nesmírně jednoduchý, někdy to tak rozhodně není a je třeba využít nějaký ze svého charakteru jako například žvýkačku, led nebo třeba sílu, kterou si na začátku pro svého hráče vyberete. Jedná se o jedinečnou hru, kterou si zcela jistě zamilujete.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0