Pul roku s Samsung Galaxy S6

25. 01. 2016 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
Samsung-Galaxy-S6-Gold-Platinum.

Je to již šest měsíců co mám možnost používat jednu z vlajkových lodí firmy Samsung a to model Galaxy S6. Chtěl bych se tedy s vámi podělit o mé zkušenosti s tímto mobilem a zaměřit se spíše na věci, na které přijdete až po delším čase používání.

Jak jsem již v úvodu zmínil, zaměřil bych se radši na nějaké zajímavosti z používání, než abych vám znovu vyjmenovával specifikace, které se můžete dočíst v každém lepším obchodě. Jedna z věcí, která mě hned při prvním nastavování mobilu udivila, že čtečka otisků prsu funguje. Ona dokonce funguje velice dobře, přesně a dostatečně rychle. Naproti předchozímu modelu už totiž nemusíte s prstem přejíždět, stačí ho na čtečku přiložit a to z jakéhokoliv úhlu.

Další příjemnou maličkostí je úprava jasu. U předchozích modelů jsem měl problém, že i při minimálním nastavení jasu displej příliš zářil a pro používání mobilu za tmy jsem musel stahovat další aplikace, které uměle snižovali svítivost displeje. S modelem S6 již tento problém nemám, jeho minimum a maximum je na velmi dobré hranici a s tím i souvisí jak příjemné používání za špatných světelných podmínek, tak velmi dobrá čitelnost na slunci.

Jestli o mobilech už něco víte, nebude pro vás informace, že společnost Samsung používá svou vlastní androidí nadstavbu TouchWiz, jistě neznámá. Nově si v ní můžete měnit celkový vzhled zvoleného prostředí. To znamená, že jestli se vám nelíbí základní design, můžete si vybrat z nepřeberného množství jiných, zdarma stažitelných.

Se zmíněnou nadstavbou Touchwiz se nese pověst, že je přeplněná všemožnými, v reálu nepoužitelnými aplikacemi. Teď tomu tak již není, přesto kdyby se vám některá s předinstalovaných aplikací nezdála, systém vám ji dovolí (až na ty základní) volně odinstalovat.

A nakonec mi nedá a musím telefon pochválit. Za své peníze opravdu získáte pořádný mobil s nekompromisním výkonem a skvělou výbavou.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0