První testy tabletu Samsung Galaxy Tab S2

30. 05. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
První testy tabletu Samsung Galaxy Tab S2

V poslední době se trh s tablety poměrně hodně rozrůstá, což je jenom a jenom dobře, jelikož každý nový tablet má něco navíc, ať už se jedná o nové funkce, nebo designové zpracování a stále jsou novinky, které si zcela jistě najsou svého zájemce.

V poslední době byl představený Samsung Galaxy Tab S2, což je poměrně horká novinka, kterou si zcela jistě již po prvním kontaktu zamilujete a nebudete ho chtít pustit z ruky. Jako největší přednost je kvalitní dílenské zpracování a Android 4 s grafickou nadstavbou TouchWiz, což je poměrně hodně oblíbená nadstavba, kterou má většina uživatelů velice ráda. Samsung Galaxy Tab S2 je poměrně hodně rychlý tablet, který je osázený 1GHz procesorem a celkově 1GB pamětí RAM.

Další výhoda jsou ikony rychlého spuštění na stavové listě – což jsou aplikace a další funkční věci, které denně ušetří klidně i několik desítek minut, což je velice příjemné zjištění. Jako třešnička na dortu je velká multimediální podpora formátů, které je schopen tablet Samsung Galaxy S2 pojmout a pracovat s nimi.

Na druhou stranu jsou zde bohužel i nedostatky, které jsou v tomto případě absence plnohodnotných USB konektorů – uživatel si bohužel musí extra dokoupit redukce. Další výrazný nedostatek, který byl při prvních testech shledán je fakt, že nefunguje nabíjení pro připojení k PC, což je u většiny uživatelů poměrně hodně velká nevýhoda. Fotoaparát bez osvětlovacích diod i autofocusu je věc, která je u tabletu příjemná – zde ji bohužel budeme postrádat.

Sami tedy vidíte, že každé pro má i svoje proti a pokud chcete mít novinku a jedničku na trhu, budete se moci těšit na plusy, které jsme si ukázali, ale také i na samotné mínusy, které jsou poměrně hodně razantní, na to když vezmete v potaz to o jakou novinku se jedná a kolik tento tablet stojí peněz.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0