První názory na novinku Oppo R7 a R7 Plus

12. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
První názory na novinku Oppo R7 a R7 Plus

Existuje v dnešní době alespoň nějaký výrobce mobilních telefonů, který se nechce alespoň přiblížit úspěchům, jako má stále společnost Apple? Čínští výrobci se inspirují zejména Američany a to o sobě zcela jistě netají. Toto je i případ nové vlajkové lodi mobilních telefonů čínské společnosti Oppo, který vyrábí chytré telefony a na tiskové konferenci v Pekingu představila smartphony Oppo R7 a Oppo R7 Plus. Zatím také ještě nepotvrdili spekulace ohledně bez rámečkového telefonu, snad k tomu dojde v pozdější době.

Oba dva zmíněné telefony mají klasickou konstrukci, která má kovové tělo, které je vyrobené z hořčíkovo-hliníkové slitiny, má celkově dokonale štíhlý design a mírně zaoblené tvary. Na druhou stranu musíme samotného výrobce pochválit, že alespoň konstrukcí a designem kompletně nekopíruje společnost Apple. Novinky od společnosti Oppo se prodávají za cenu 9 900Kč ta menší verzi, tedy Oppo R7 a za vetší verzi Oppo R7 Plus si připlatíte na částku 11 800 korun českých.

Oba dva telefony se chlubí na přední straně displejem o parametrech FullHD AMOLED o velikosti pět palců a druhý o velikosti celkem palců šest. Společný mají také čipset a to přesněji Qualcomm Snapdragon 615 s osmi jádry, 3GB RAM a také chloubou v podobě 13 MPx hlavního fotoaparátu s optikou Schneider-Kreuznach. R7 Plus má navíc laserové ostření, dvojitý LED blesk a kapacitu vnitřního úložiště o velikosti 32GB oproti Oppo E7, který má pouze polovinu, tedy 16GB paměti. Také co se týče baterií je zde poměrně velký rozdíl. R7 má baterii 2 320 mAh a R7 Plus má baterii o velikosti a kapacitě 4 100 mAh.

Jedná se o velice zajímavé, moderní a rychlé telefony, které si svoje příznivce zcela jistě najdou, o tom není pochyb. Předností jsou jejich přední strany s velkými displeji a celkově se jedná o velice oblíbené mobilní novinky na našem trhu.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0