První názory na hodinky LG Watch Urbane

14. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
První názory na hodinky LG Watch Urbane

Na veletrhu MWC byly největším tahounem společnosti LG překvapivě hodinky. Jedná se o novinku v podobě Watch Urbane, které opět posunuly design moderních a chytrých hodinek úplně na jinou úroveň, což je je skvělá zpráva pro každého příznivce hodinek, které mu počítají denní aktivitu, ale také i například kvalitu jeho spánku. Základní model hodinek LG Watch Urbane, který je bez LTE jsou pouze a jenom překrytované hodinky G Watch Roud, bohužel. Nicméně verze s LTE jsou nové hodinky se systémem WebOS a schopností obsloužit i telefonní funkce, což je skvělá zpráva.

Pokud si chcete LG Watch Urbane koupit, stačí si připravit celkem 650 tisíc. Ano, celých 650 tisíc korejských Wonů, což je v přepočtu na české koruny necelých 15 tisíc korun. Jen pro srovnání uvedeme, že oblíbené hodinky společnosti Samsung Gear S se na českém trhu prodávají o celých pět tisíc korun levněji.

Bohužel je zde otázka, zda se k nám vůbec hodinky LG Watch Urbane dostanou, jelikož podle posledních zpráv by pro český trh uvolněny být neměli, což je rozhodně hodně nemilá zpráva. Nicméně na druhou stranu, dnes si lidé kupují věci převážně v zahraničí, takže by v tom rozhodně problém být neměl. Díky integrované SIM kartě by se sem měli hodinky dostat snad jen za pomocí a vyhovění některých z českých operátorů.

Samotní korejští operátoři nabízejí chytré hodinky LG Watch Urbane LTE podobně jako mobilní telefony za dotovanou a lepší cenu s balíčkem volných minut, SMS a několika GB daty pro surfování na internetu.

Český trh vy nejvíce zajímala verze LG Watch Urbane bez LTE, ale s platformou Android Weat, což by byly asi hodně oblíbené hodinky s kvalitním systém a celkově propracovaným vzhledem, který by se zákazníkům zcela jistě líbil.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0