Projekt Ara a jeho chytré hodinky

22. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Projekt Ara a jeho chytré hodinky

Chytrých hodinek není v dnešní době nikdy dost a proto unikly informace o dalších hodinkách, které budou pocházet z dílny samotného giganta – společnosti Google a jeho smluvních partnerů a mělo by se jednat o novinku na našem trhu, která tu ještě rozhodně nebyla. Bude se jednat o novinku hlavně v tom směru, že hodinky budou mít nový a jedinečný design, který zde ještě nebyl a tím si rozhodně získají svoje další fanoušky, ale největším lákadlem bude samotné ovládání, které má být takové, že se samotné hodinky budou ovládat rukou, na které je máte.

Jedná se o speciální koncept, na kterém jak Google, tak i jeho smluvní partneři stále pracují a jde o to, že díky této technologii se opět chytré hodinky dostanou na zcela jinou úroveň. Jedná se zatím pouze o dohady, koncepty a další věci – nicméně tyto hodinky by měli být uvedeny na světový trh někdy ke konci roku 2016, což je již za poměrně krátkou dobu, takže se například můžeme těšit na nějaké další informace, které uniknou, ikdyž právě samotný Google si na to dává veliký pozor.

Jedná se o projekt, který je nazývaný Ara a jeho chytré hodinky, které budeme ovládat posunky ruky, na které máte dané hodinky navlečeny je rozhodně moderní novinka, která po samotném uvedení ještě světem chytrých hodinek zcela jistě zamává a sami budete zcela jistě přesvědčeny, jaké novinky a věci si ještě samotný Google představí.

Zatím se jedná tedy o domněnky a nepodložené věci, proto zde neuvádíme ani žádné parametry, od kterých bychom se mohli odrazit a detailněji Vám samotné hodinky přiblížit. Jedná se každopádně o převratný designový výstřelek, který je jednoznačně moderní, přehledný a samotné ovládání bude něco unikátního, což ještě převrátí celý svět chytrých hodinek hezky naruby.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0